Sejm Księstwa Sarmacji
[SW #76] Ustawa o zmianie Ustawy o obywatelstwie sarmackim
od 11.08.2017 r. (13:56:06) do 12.08.2017 r. (23:55:47)
Treść głosowania

Art. 1.
Art. 5. ust. 3. Ustawy Sejmu nr 208 z dnia 18 marca 2014 roku o obywatelstwie sarmackim (Dz. P. poz. 6430), o treści

"Wyłącznie aktywni obywatele mają prawo do sprawowania funkcji Kanclerza, Marszałka Sejmu, Prefekta Generalnego, namiestnika prowincji i funkcji, o których stanowią odrębne przepisy. Wyłącznie obywatele, którzy przynajmniej w połowie spełnili kryterium aktywności, o którym mowa w ust. 1, mają prawo do sprawowania funkcji posła."

przyjmuje brzmienie:

"Wyłącznie aktywni obywatele mają prawo do sprawowania funkcji Kanclerza, Marszałka Sejmu, posła na Sejm, Prefekta Generalnego, namiestnika prowincji i funkcji, o których stanowią odrębne przepisy.".

Art. 2.

Ustawa wchodzi w życie z dniem 14 sierpnia 2017 roku.

Podsumowanie głosowania

Głosy ZA

  1. Tomasz Ivo Hugo, 11.08.2017, 13:58:00
  2. Kristian Arped, 11.08.2017, 14:00:51
  3. John Rasmusen, 11.08.2017, 14:00:56
  4. Konrad Jakub Arped-Friedman, 11.08.2017, 14:08:57
  5. Krzysztof Hans van der Ice, 11.08.2017, 14:18:48
  6. Laurẽt Gedeon I, 11.08.2017, 14:58:09
  7. Timan Demollari, 11.08.2017, 15:20:49
  8. Thimoteus ik Hohentsolern, 11.08.2017, 15:30:34
  9. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, 11.08.2017, 18:42:26

Głosy WSTRZYMUJĄCE

  1. Niegosław Sarewicz, 11.08.2017, 14:24:51

Głosy PRZECIW