Członkowie rodu von Hohenzollern.
CGFi5HR3.jpg

(-)Fryderyk markiz von Hohenzollern;

S

armata, Baridajczyk z krwi i kości, z korzeniami austriackimi. Publicysta, animator kultury. Współzałożyciel Sarmackich Horyzontów, kiedyś poczytnego medium sarmackiego. Twórca Inkubatora Myśli Politycznej, niegdyś prężnie rozwijającego się think - thanku. Dziennikarze Herolda, były felietonista Obserwatora sarmackiego.

R
asowy polityk, monarchista, Baridajski nacjonalista nazywany Twórcą Ideii. Współtwórca takich ideologi i doktryn politycznych jak:

C
złonek takich partii jak:


 • Partia Konserwatywna.
 • Front Ludowo Monarchistyczny.
 • Sarmacka Akcja Integralistyczna.
 • Liga Monarchistyczna.
 • Stronnictwo Federalne.
 • Ruchu Sarmackiego Odrodzenie.
 • Akcji Integralistycznej Sarmacji.
 • Obecnie jest członkiem Narodowej Partii Baridasu.

R
ozpoczynał swoją karierę publiczną jak każdy typowy Sarmata. Stawiając pierwsze kroki w samorządach. Tam zdobywał początkowe szlify, pełniąc różne funkcje na szczeblu lokalnym:


P
ełnił również funkcje i urzędy w centrali;


 • Wielokrotny poseł na Sejm Księstwa Sarmacji.
 • Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 • Minister Dziedzictwa Narodowego.

39OF10HT.jpg


W
Księstwie Sarmacji został ochrzczony przydomkiem Kaizer, którym również posługuje się na ircu, oraz discorcie. Markiz północnych rubieży Królestwa Baridasu jest znany jako osoba, przyjazna, chętna do pomocy innym, zwłaszcza młodym stażem mieszkańcom. Uchodzi również za osobę skromną, honorową, prawdomówną i odpowiedzialną. Z raz postawionych przed nim obowiązków, stara się sumiennie wywiązywać. Istnieje jednak druga strona medalu - ta bardziej ciemna strona mocy! Kaizer pomimo wielu pozytywnych cech ma też swoje za uszami. Jest niezwykle kłótliwym człowiekiem, częściej kieruje się dumą niż rozumem, ma nie wyparzoną gębę, raz rzuconej w jego stronę zniewagi nie zapomina, jest rządnym krwi i zemsty arystokratą.

F
ryderyk mar. von Hohenzollern, cierpi na przewlekłą chorobę znaną w polskim mikroświecie jako realiozę. Zapadał na nią w różnych okresach działalności w Księstwie Sarmacji. Do dnia dzisiejszego symptomy, jak i sama realioza nawiedza ciało i duszę Kaizera, w najbardziej nie przewidzianych momentach jego kariery w Księstwie Sarmacji.

T
ajemnicą poliszynela jest że Fryderyk mar. von Hohenzollern jest uzależniony od kokainy z Ciuad de Bravo, uprawianej na plantacjach w Republice Południowego Baridasu. Kolejnym jego nałogiem, jest miłość do wyskokowych i drogich trunków, sprowadzanych z wszystkich zakątków krain Rzeczpospolitej Sarmacji. W szczególności upodobał sobie specjały z Loardii Teutońskiej - winem z tamtejszych winnic raczy się codziennie. Nie pogardzi również starką, i pitnymi miodami sprowadzonymi z Starosarmacji, które zajmują stałe miejsce na ucztach wyprawianych przez markiza. Znany jest również z swoich licznych wojaży miłosnych. Zwłaszcza w okolicach Eldoratu mieszczącego się w Konsulacie Sclavinii. Gdzie uwiódł nie jedną karczmarkę, nie jedną szlachciankę, nie oszczędził również panienek wywodzących się z arystokratycznych rodów . Przez co nie raz, nie dwa toczył pojedynki z lokalną szlachtą, zazdrosnymi mężami, i adoratorami różnej maści. Dlatego jego ciało szpecą liczne blizny i rany będące jednocześnie świadectwem jego męstwa.

F
ryderyk von Hohenzollern, mimo swych szlacheckich korzeni, musiał wszystko sam osiągnąć przybywając do kraju przodków. Pracował w pocie czoła, przysposabiając obce mu zasady i konwenanse występujące w tamtym okresie w Księstwie Sarmacji. Zakasawszy rękawy, wziął się za pracę na rzecz sarmackiego państwa. Powoli i mozolnie wspinał się po szczeblach społecznej drabiny, zdobywając 25 marca 2012 roku, swój pierwszy tytuł szlachecki - kawalera. Nadany przez wtedy panującego Księcia Sarmacji w osobie JKW Piotra II Grzegorza. Niespełna rok później 31 maja, JKW Piotr II Grzegorz nadaje za zasługi na rzecz Księstwa Sarmacji tytuł- Sławetnego baroneta. W następnych latach Fryderyk von Hohenzollern został wyniesiony do godności barona, oraz zostało mu nadane w władanie lenno Zollern - mające wtedy status baroni. W kolejnych latach zdobywał kolejne wsie lenne, co skutkowało nadanie tytułów wicehrabiego, a następnie hrabiego - jednocześnie wynosząc jego osobę do godności arystokratycznych. Następnie został wyniesiony do godności markiza, którą z dumą nosi po dzień dzisiejszy.

hkX2J3Xc.png


Z wyrazami szacunku,
pan na Zollern,
(-) Fredrich Wilhelm Nikolaus Karl mar. von Hohenzollern.


T47j74sl.jpg

(-)Tymoteusz Alaéstre(były członek) ;

S
clavinczyk z krwi i kości z korzeniami Baridajskimi. Muzyk, młokos który ciągle ryzykuje. Współzałożyciel Klubu Strategii Sarmackiej. Wychowyany na dworze Sclavinskiiego Szlachcica, który miał zakaz mówienia mu o jego prawdziwych korzeniach. Jegomość którego można spotkać w różnych kątach mikroświata. Kiedy mieszkał jeszcze w Baridasie Razem z Fryderykiem von Hohenzollernem założył Nacjonalistyczną partie Baridasu, dokładnie Natiear Partia Baridasa(baridajski-Narodowa Partia Baridasu).

U
Urodził się na dworze Sclavinskiiego Szalchcica, dokładniej "człowieka Sclavinie" Guedesa De Limy. Ojciec Tymoteusza nie pozwalał Guedesowi na wyjawnienie jego prawdziwych korzeni, ponieważ Tymoteusz nie był czystym Arystokratą. Jego matką była Katarzyna Wrigley, karczmarka która została uwiedziona przez Markiza von Hohenzollerna. Umarła niestety, podczas porodu z ostatnimi słowami -Mój kochany Tymoteusz