Letnia Rezydencja w Eldoracie
Ród von Thorn to najstarszy ród wirtualnego świata. Siedzibą Rodu jest Wieś Czekany, w której znajduje się Pałac Piękne Życie, będący pałacem rodowym. Jakiś czas jednak temu Rodzina postanowiła urządzić sobie letnią siedzibę. Dzięki staraniom Seniora wybór padł na Eldorat i dużą działkę położoną nieopodal brzegu morza, przy ul. Bulwar Białego Jednorożca 1. Tam też postawiona została Letnia Rezydencja Rodu.

Sam budynek Rezydencji ma charakter nowoczesnego, wybudowanego z betonu architektonicznego, budynku o bryle prostej, acz dającej wrażenie lekkości. Duże przeszklone okna, otaczający posiadłość ogród, baseny, to wszystko sprawia, że miejska rezydencja zyskała specjalny charakter. Architektonicznie pasuje do otaczających ją budynków, zaś jej szczególne położenie sprawia, że staje się niezwykłym i czarującym miejscem, szczególnie w wieczory.

IkR01A37.jpg
Widok na patio budynku z jednym z basenów znajdujących się na terenie Rezydencji.
Doskonałe miejsce na wieczorne spotkanie ze znajomymi czy chwilę wyciszającego relaksu.

W ogrodzie zostały urządzone dwie relaksacyjne strefy. Jedna to drugi basen urządzony jako specjalny azyl, z lekko podgrzewaną wodą, cichym i małym wodospadem, pomiędzy krzewami i drzewami. Doskonałe miejsce na z wolna doświadczaną miłość czy relaks z dala od codziennego zgiełku.

wVe8ql2g.jpg
Azyl. Basen z lekko podgrzewaną wodą.

Prowadzi do niego ścieżka, wzdłuż której znajdują się duże połacie zielonej, krótko przyciętej, drobniutkiej trawy. Doskonałe miejsce do zabawy dla najmłodszych, lub opalanie się w ciepłych promieniach lokalnego słońca. W drugą zaś stronę ścieżka prowadzi do kolejnego niezwykłego zakątka — strefy zabawy.

l6XvfR2G.jpg
Ścieżka prowadząca do Azylu.

0x0aJeKg.jpg
Zielona droga do strefy zabawy, zapowiedź niezwykłych atrakcji.

Strefa Zabawy to miejsce dla prawdziwych mężczyzn! Wspaniałe stanowisko barbecue, stoły do bilarda, trampoliny dla najmłodszych, skryte w chłodzie kamiennych podestów najdoskonalsze alkohole i przepyszne przekąski. Do tego wygodne siedziska i opalany drewnem ze śliw rosnących w Czekanach. Wspaniałe miejsce do zabawy, ale i do relaksu połączonego z pracą umysłową.

zP64h419.jpg
Strefa Zabawy. Czy trzeba mówić coś więcej? Wspaniały zakątek Rezydencji, w którym każdy może się doskonale bawić.

Serdecznie zapraszam do odwiedzin! Może nawet zrobimy sobie jakąś imprezę? Zakładam, że Pan Namiestnik ma parę interesujących numerów telefonów, i szybko odpowiednie towarzystwo do zabawy może zorganizować.

Zielone jest dla zachowania równowagi. W domu samym surowy beton architektoniczny! Wbijesz na imprezę to się przekonasz :)

2iGrbh30.jpg
Widok z okien domu na drugą stronę zatoki.

GC08L41i.jpg
Wewnętrzne ciągui komunikacyjne.

6035WnEb.jpg
Zewnętrzny ciąg komunikacyjny, wyjście do ogrodu.