Stadion Miejski w Almerze
Stadion Miejski w Almerze, to stadion zbudowany specjalnie na v-mundial. Budowla swoimi kolorami - białym i niebieskim nawiązuje do barw miasta.
canstock2691767.jpg

Aktualnie na stadionie mecze rozgrywa reprezentacja Królestwa Baridasu, oraz zespoły ligowe, które siedzibę mają w Almerze. Oprócz meczów co jakiś czas na stadionie odbywają się koncerty, czy też inne imprezy.

Budynek posiada pełnowymiarowe boisko piłkarskie, oraz boczne boisko treningowe. Posiada także podziemny parking, który dostępny jest dla drużyn piłkarskich i VIP-ów. Jeśli mówimy o VIP-ach, nie możemy zapomnieć o rozciągającej się pod lożą komentatorską loży VIP, której centralne miejsce stanowi loża książęca, na której przebywać mogą władze Baridasu i Sarmacji, Almery, oraz najważniejsi goście. Obok lóż VIP znajduje się restauracja stadionowa, do dyspozycji gości loży i komentatorów. Loża komentatorska i realizatorska jest piętro wyżej, od loży VIP.

Na zawodników czekają między innymi: stadionowe spa z basenem, gdzie można odpocząć po ciężkim meczu, dwa pokoje prasowe, i wiele, wiele innych rzeczy.

Jeśli sędzia danego spotkania, lub organizatorzy imprezy uznali by za słuszne zamknięcie dachu, można to uczynić! Dach zamyka się w ciągu 10 minut, i tyle samo się otwiera.

Stadionem zarządza Baridajski Związek Piłki Nożnej.