Aktualizacja samolotów i scenerii do Ysflight
Drodzy Obywatele!

Udostępniam dla was pliki do gry Ysflight w wersji pełnej -takiej samej w jakiej korzystam ja w chwili obecnej (samolot Reprezentacyjny JKM -jest w trakcie dalszych unowocześnień- nazwa samolotu w grze: Sarmacja_airlines).

Co należy zrobić?
Wchodzimy na stronę:

https://www.dropbox.com/s/b4n3nez49cwtu65/YSFLIGHT.rar?dl=0

W górnej prawej stronie obok "pobierz" rozwijamy i wybieramy "pobieranie bezpośrednie". Następnie po pobraniu wypakowujemy folder na pulpit, a następnie cały folder podmieniamy w lokalizacji w której zainstalowaliśmy grę czyli jest t to standardowo:
-Twój dysk C-Program Files-YSFLIGHT.COM- i w tym folderze znajduje się folder "YSFLIGHT" (kopiujemy pobrany i wypakowany na pulpit folder "YSFLIGHT" do folderu "YSFLIGHT.COM").


I to wszystko na chwilę obecną - Cieszymy się polskojęzyczną wersją gry :) Zgodnie z postępem prac samoloty mogą być aktualizowane lub dodawane czy modyfikowane (np. zamówienia samorządów na godła lub loga etc).

Ps. W momencie kiedy server jest wyłączony zawsze możecie cieszyć się grą offline jest tam dużo opcji: praktyka lądowania, misje, misje na przetrwanie, misje na wsparcie czy nawet lot swobodny bez żadnych zagrożeń.

MIŁEJ ZABAWY I BEZPIECZNYCH LOTÓW!

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 19.08.2016
PRZEDOSTATNIA AKTUALIZACJA: 05.08.2016