Questy
5IL27FXh.jpg

P
oniżej znajduje się garść questów przeznaczonych dla dowódców Waffen-OK. Lista powinna się powiększać w miarę upływu czasu - naczelne dowództwo zachęca do nadsyłania propozycji. Przypomina się PT Sarmatom, że oddziały Waffen-OK to niewyczerpane źródło darmowej siły roboczej! Natomiast bojowcom korpusu ekspedycyjnego zwraca się uwagę, że najważniejsza jest własna inicjatywa. Nie ma pomysłów zbyt ekstrawaganckich dla Waffen-OK i naczelne dowództwo pochyli się nad każdą sugestią. Tymczasem możecie się posiłkować poniższym wykazem, dowolnie go modyfikując.

sugestie dla początkujących dowódców

  1. A więc myślisz, że jesteś już bojowcem! Formalnie może i tak, ale Twój oddział czeka na opisanie. Wymyśl dla niego historię, mundury, uzbrojenie, zawołanie, cokolwiek. Napisz o tym artykuł w Głosie Sclavinii. Efekty swojej pracy prześlij do naczelnego dowództwa, by dossier Twojego oddziału mogło znaleźć się tutaj. Pamiętaj, że profil Twojego oddziału powinien być zawsze aktualny!
  2. Ach, pierwsze pedeki! Doskonale. Możesz się tym pochwalić, choćby tu. W ogóle pisz na forum jak najwięcej. Zgłosiłeś się już do Kapituły? A masz już cywilne zajęcie ? Kupiłeś już parcelę w Eldoracie? Bojowiec Waffen-OK powinien być zawsze blisko spraw Konsulatu, gotów dokonać zamachu stanu bronić jego najważniejszych wartości!
  3. Bereza Kotwicka jest siedzibą korpusu ekspedycyjnego. Osada wymaga stałej rozbudowy. Skieruj swój oddział do budowy nowego gmachu! W tym celu musisz uzyskać stosowne uprawnienia, a po ich uzyskaniu opisać i zilustrować nowy budynek na dodanej przez siebie podstronie. Zwróć uwagę na charakterystyczny styl architektoniczny Berezy Kotwickiej.

pozostałe questy

  1. Potrzebujemy ludzi. Bezustannie potrzebujemy ludzi. Nie jesteś już nowicjuszem, bojowcu, a zatem czas powierzyć Ci misję rekrutacyjną. Sprowadź do korpusu nowego dowódcę i wprowadź go w służbę na rzecz Konsulatu. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ta sztuka, otrzymasz awans. (Chyba, że jesteś generalissimusem, wtedy nie).
  2. Waffen-OK znajduje się na pierwszym froncie walki o jakość życia publicznego w Sclavinii. Każdy post przyczynia się do utrzymania naszej supremacji wśród sarmackich samorządów. Ale nie tylko ilość się liczy. Napisz posta o długości nie mniejszej niż 1800 znaków, a potem zgłoś się do dowództwa.