Zabrakło zupy!
Witaj! Ta część naszego Mini-Poradnika wyjaśni Ci w skrócie, czym w ogóle jest ta cała zupa oraz co zrobić, gdy nie możesz jej kupić. Pochylimy się również nad siłą roboczą.

1. Co to jest ta zupa?
Ach, to taka potrawa, często w postaci wywaru, którą zazwyczaj podaje się jako pierwsze danie obiadu. A teraz na poważnie. Zupa zapewnia zdrowie, dzięki któremu możesz produkować siłę roboczą, którą możesz sprzedać. Zdrowie spada po wielu czynnościach – sprzedając wspomnianą wyżej siłę, publikując artykuł, czy komentarz. Punkty spadają również biernie, o kilka procent co godzinę, dlatego tak ważny jest regularny zakup zupy.

2. Nie mogę kupić zupy!
Nie przejmuj się, świat się jeszcze nie zawalił. Brak zupy oznacza, iż Zarządca Grodziska nie uzupełnił kantyny, czyli generalnie mieszkańcy wykupili cały zapas. Taka sytuacja jest naprawdę rzadka, ale w razie jakichkolwiek problemów z zakupem, kieruj się do Zarządcy Miasta. Kontakt do niego znajdziesz tutaj.

3. Nie mogę sprzedać siły roboczej!
Prawdopodobnie ujrzałeś taki komunikat. Przyczyna jest prosta. Liberty, które otrzymujesz za siłę roboczą są przekazywane Ci ze specjalnego Funduszu Pracy, na który wpłacane są pieniądze co jakiś czas. Jak łatwo się domyślić, taki komunikat oznacza, iż mieszkańcy Sarmacji wykorzystali wszystkie liberty z funduszu i należy czekać do poniedziałku na doładowanie.

Mamy nadzieję, że twoje wszelkie wątpliwości na temat tej części naszego Księstwa zostały rozwiane. Jeśli nie znalazłeś jednak odpowiedzi na dane pytanie, spróbuj poszukać tutaj lub napisz do Zarządcy Grodziska.