Loteria, Znaczki, Karczma i inne
W ramach Księstwa Sarmacji działa wiele dodatkowych aplikacji nazywanych czasem systemami. Niektóre z nich mają dostarczyć prostej rozrywki a inne stymulują życie gospodarcze naszego państwa. Niniejszy artykuł dostarcza podstawowych informacji o najważniejszych aplikacjach ale dla tych bardziej złożonych odeślemy Was do odrębnych tekstów.

Loteria Państwowa

Loteria Państwowa umożliwia, jak sama nazwa wskazuje, kupno losów (maksymalnie 5 na jedno losowanie) które później biorą udział w losowaniu. Losowanie odbywa się raz w tygodniu, w niedzielę o godzinie 20 a cena jednego losu to 2500 libertów.

Losy można kupować tutaj: https://www.sarmacja.org/loteria. Możecie również wyświetlić listę ostatnich wygranych oraz najwyższe wygrane w historii jak i w bieżącym roku. Dla miłośników statystyk mamy również wykres ilości sprzedawnaych miesięcznie losów.

Mennica Eldoracka

System, dostępny pod adresem http://sclavinia.sarmacja.org/mennica/, umożliwia wykonywanie prostej pracy poprzez klikanie w przycisk (3 razy na dobę) a także, co ważniejsze, umożliwia kupno i kolekcjonowanie wirtualnych monet. Szczegółowe informacje znajdziesz w tym artykule.