Poczta Konna
Drugą metodą komunikowania się w Księstwie jest tzw. Poczta Konna. Zastępuje ona mechanizm wiadomości prywatnych który przeważnie jest dostępny na forach. Działanie Poczty Konnej jest dość proste i nie wymaga szczegółowej instrukcji jednak w razie potrzeby możecie przejrzeć materiały podlinkowane na końcu tego artykułu.

Jej podstawowe opcje to:

1. Przeglądanie korespondencji oraz odpowiadanie w istniejące już rozmowie
2. Pisanie nowego listu adresowanego do konkretnych osób
3. Pisanie nowego listu adresowanego do grupy

Zaraz po waszym pierwszym logowaniu się w Księstwie Sarmacji powinniście otrzymać nową wiadomość od grupy "Doradcy". Jeżeli macie jakiekolwiek pytania bądź po prostu chcecie zaliczyć zadanie/osiągnięcie odpiszcie na tę wiadomość. Koniecznie zwróćcie uwagę, że zawsze gdy macie nieprzeczytaną wiadomość wygląd ikony na stronie głównej Księstwa się zmienia i wyświetla się na niej liczba nowych wiadomości.
nowa_poczta.jpg

Pisząc do "Doradców" lub konkretnej osoby pamiętajcie, że niekoniecznie otrzymacie natychmiastową odpowiedź. Nie są to boty ani pracownicy zarabiający złotówki i odpowiedzą gdy będą mieli czas. Podobnie od Was nikt nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi i ciągłej obecności online. Jeżeli chcecie porozmawiać z kimś bardziej dynamicznie umówcie się na Discordzie.
Materiały pomocnicze