Archiwum: Projekty Rady
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Wc5jErmB.png

Lady Kustosz i Lord Lingwista zorganizowali konkurs z języka niemieckiego. Do przetłumaczenia było kilka pojedynczych słów oraz zdań. Mimo obaw, że okaże się on zbyt trudny, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

ARTYKUŁY ZAMAWIANE
Wc5jErmB.png

Każdy Sarmata może zgłosić się jako autor artykułu zamawianego o Teutonii. Za jego napisanie czeka nagroda 5000 lt. W ciągu miesiąca będą cztery takie artykuły. Na ich tematy zorganizowano konkurs.

KONKURS NA GRAFIKI O TEUTONII
Wc5jErmB.png

Przeprowadzono konkurs na materiały promocyjne o Teutonii. Do wykonania były dwa plakaty. "Teutonia moimi oczami" oraz "A Ty czemu jeszcze nie mieszkasz w Teutonii?". Oprócz tego należało zaprezentować baner. W sumie do wygrania było 60000 lt. Konkurs nie cieszył się zainteresowaniem. Udział wzięła tylko jedna osoba i to nie z Teutonii. Wstyd Teutończycy!

PLEBISCYTY ROCZNICOWE
Wc5jErmB.png

Lady Kustosz ogłosiła Plebiscyty Rocznicowe. Polegają one na tym, że w możliwych kategoriach można zgłaszać swoje dotychczasowe prace. Nagrodą za wyróżnienie przez jury jest statuetka złotego Teutona.

INFORMATOR TEUTONSKI
Wc5jErmB.png

Wznowiono wydawanie nieregularnika "Informator Teutonski". To swoisty biuletyn informacyjny Królestwa Teutonii. Zachęcamy do czytania, jeśli chcesz być na bieżąco z tym co się w Teutonii dzieje.

MODA TEUTOŃSKA
Wc5jErmB.png

Lady Kustosz prowadzi innowacyjny konkurs. Należy w nim napisać artykuł opisujący strój na bal rocznicowy z okazji 12 rocznicy powstania Teutonii. Ku zaskoczeniu wszystkich najwięcej uczestników jest płci męskiej!

MODERNIZACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH TEUTONII
Wc5jErmB.png

Sukcesywnie odnawiamy strony instytucji teutońskich w systemie DSG. Nasi najlepsi pseudoinformatycy pracują bez wytchnienia, by cieszyły one oczy wszystkich oglądających.

DEBATY OBYWATELSKIE
Wc5jErmB.png

Zainicjowano cykl debat obywatelskich. Są to dyskusje konsultacyjne w sprawach najwyższej wagi. Mają one na celu umożliwienie wszystkim kreowania polityki państwa oraz ułatwienie aktywizacji w tych ciężkich demograficznie aktywnościowych czasach.

[/justify]

Wc5jErmB.png
x7Z41bEH.png
XcMecN82.png