Jaśnie Wielmożny
Rattus Norvegicus-Chojnacki

AC474
paszport
22.01.2010 r.
data wydania
Markiz, Były Obywatel
status
M
płeć
bezdomny
miejsce zamieszkania
Calisto Norvegicus-Chojnacka
dane małżonka/i
695,87 lt
stan konta
mjr rez.
stopień wojskowy
nie dotyczy
stopień naukowy
24.03.2021 r. 17:27
aktywność (forum)
24.03.2021 r. 17:24
aktywność (strona)
RattusNrv-Ch
nick na forum
brak danych
nick na discordzie
RattusNrvCh
nick na ćwirku
55
wioski lenne
nie dotyczy
lenna
Biogram
Minister Infrastruktury, przemianowany po krótkiej przerwie na Ministra Rozwoju Regionalnego. Autor strony domowej Gellonii i Starosarmacji przy współpracy graficznej i ideowej swojej małżonki.

Lokalnie działający na wielu płaszczyznach. Aktywny działacz na rzecz poprawy jakości prowincji. Wspiera nowych Obywateli Księstwa i pokazuję, że u nas jest ciekawie, że można tu ciekawie spędzić choć część swojego wolnego czasu realizując się i pogłębiając swoje zainteresowania oraz wiedzę.

Jego domena to Internet, tworzenie stron i wszystkiego, co się z tym wiąże. Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw. Ma na koncie wiele inicjatyw i projektów, w tym grę przeglądarkową (tymczasowo zawieszoną, choć już niedługo) Mordokłaki, wspomnianą już stronę prowincji, czy plebiscyt na Sarmatę Roku lub Sarmacką Ligę Snookera. Więcej na stronie Agencji.

Kiedyś... Kanclerz, Podkanclerzy, kilkukrotny Minister w Rządzie JKMości między innymi ds. nowych mieszkańców oraz infrastruktury, kilkukrotny Poseł na Sejm. Dyrektor Instytutu Edukacji Sarmackiej. Od stycznia 2014 do marca 2015 Marszałek Rady GiS. Zapoczątkował wiele debat i przeprowadził wiele nowelizacji. Ożywił życie polityczne prowincji. Autor Ustawy o Orderach o Odznaczeniach.
Herb
mar

Jaśnie Wielmożny
Rattus Norvegicus-Chojnacki
herbu Nezumi

Odznaczenia

 

Pagon
Posiadane tereny
brak