Instytucja Prywatna, Instytucja Użyteczna Społecznie
Oak Entertainment

O instytucji
r9Q824MF.png
Oak Entertainment świadczy usługi z zakresu organizacji wydarzeń, eventów i konkursów dla mieszkańców Sarmacji, ze szczególnym uwzględnieniem gier zespołowych. W rozgrywkach na zwycięzców czekają wysokie nagrody pieniężne, a profesjonalny organizator dba o jak najlepszy przebieg zabawy. Czołowym projektem Przedsiębiorstwa jest Sarmacka Mafia, której już pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Oak Entertainment oferuje również obsługę gier i konkursów zewnętrznych podmiotów. Podejmiemy się organizacji rozgrywki, pomożemy w zdobyciu funduszy na nagrody, dofinansowań z budżetu państwa oraz zadbamy o wszelkie kwestie prawne. W tym celu prosimy o kontakt z Prezesem Brunonem Krasnodębskim.

Prezes Oak Entertainment nie czerpie żadnych korzyści majątkowych ze środków publicznych przekazanych na poczet organizacji wydarzeń. Wszelki zarobek Prezesa oraz Pracowników Przedsiębiorstwa pochodzi od osób fizycznych i prawnych, które nawiązały współpracę z Oak Entertainment lub są uczestnikami tych konkursów.

Dotychczas Oak Entertainment zorganizowało następujące wydarzenia:
- Sarmacka Mafia,
- Sarmacka Mafia - edycja II,
- zabawa andrzejkowa.
S00322
numer ewidencyjny
Brunon Krasnodębski
Prezes Oak Entertainment
brak zarządcy
zarządca instytucji
0,00 lt
stan konta
0%
podatek od tantiem
Angemont
lokalizacja siedziby