Instytucja Prywatna
Zakon Kręgu Wtajemniczonych

O instytucji
Zakon Kręgu Wtajemniczonych

fIBktuDK.png

Zakon Kręgu Wtajemniczonych, to elitarna i tajna organizacja o charakterze sekty, jednocząca persony, które przyswoiły i doznały oświecenia w dziedzinie poznania Kodeksu Postępowania Sądowego.

Była to święta księga każdego członka Zakonu, którą każdy Asesor powinien był znać, rozumieć, strzec i kochać całym sercem.

Niewielu osobom się to udało. Nieliczni Asesorowie Trybunału Koronnego, jego autorzy, kilka osób świeckich. Księga ta skutecznie ograniczała dostęp do wymiaru sprawiedliwości postronnym osobom, nieobeznanym w tajnikach działania Kodeksu. Po likwidacji opłat za wniesienie pisma procesowego przed oblicza Wysokiego Trybunału, w głowach osób powiązanych z pra-Zakonem, powstał pomysł, mający skutecznie, a nawet jeszcze bardziej stanowić bufor pomiędzy Światem Sarmacji, a Światem Sprawiedliwości — tak powstał Kodeks Postępowania Sądowego.

Wielu próbowało go poznać, dotknąć i przeczytać, lecz wiele z tych prób kończyło się głębokimi urazami na mózgu. Ci, którym się to udało, doznało stanu wyższej świadomości.

Stan taki pozwalał na kreowanie rzeczywistości sądowej według własnej wizji. Niemożliwe stawało się możliwym, prawo okazywało się być zawsze po ich stronie, niezależnie od prawdy. Czary i zaklęcia jakie wywoływano na podstawie tej księgi, wprawiały w osłupienie osoby postronne.

Dzisiaj wszyscy wtajemniczeni jednoczą się ponownie, ażeby kultywować stare tradycje i strzec córki KPSu — Kodeksu postępowania przed Trybunałem Koronnym.

vgCUPzU2.jpg
S00167
numer ewidencyjny
Konrad Jakub Arped-Friedman
właściciel instytucji
Alfred
zarządca instytucji
0,00 lt
stan konta
0,00 lt
wkład własny
Eldorat
lokalizacja siedziby