Lokalizacja Historyczna / Lenno
Dahrim

O instytucji
O Hrabstwie Dahrim

Na południu od wyspy Arped, wyspa Dahrimska broniona przez liczne naturalne wybrzeża, nad przepięknym morzem, leży niepozorna, aczkolwiek piękna hrabstwo Dahrim. Warunki pogodowe są tu cudowne. Dopełnieniem morskiego, ciepłego klimatu są wysokie temperatury w godzinach popołudniowych, kiedy życie w okolicy zamiera i mieszkańcy oddają się błogiemu lenistwu, ale zazwyczaj na koniec dnia pada deszcz, co czyni klimat bajecznym wręcz.

Wyspa Bursztynowa jest położona na południu od wyspy Dahrimskiej. Wyspa ta jest idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu, nawet do turystyki jest idealna. Na tej wyspie można znaleźć wiele wysokiej jakości bursztynu na plażach i jak na lądzie.

Na wyspie Wolności mieści się siedziba BAAA (Baridajska Agencja Astronautyki i Aeronautyki).

Hrabstwo ma bardzo dogodne położenie. Bez problemu dostaniesz się z niej do bajecznej Almery, jak i tajemniczej, starożytnej Cracofii.

Miasteczko Dahrim na wyspie Dahrimskiej ma bardzo bogatą historię. Było ono rządzone przez wielu znakomitych i mniej znakomitych i trochę mniej znakomitych władców. Obecnie władcą jest Diuk Teodozjusz Azoramath-Arped, któremu ziemie te zostały nadane przez króla Piotra II Grzegorza.

Od dawna jest głośno o znakomitych winach i doskonalej jakości zbożach eksportowanych do innych miast przez największy port Darb-Hum. Od niedawna jest produkcja wysokiej jakości Beherovka i trafia na eksport.

Siedzibą Diuka jest zamek Dahrim.

Miasto jest idealne dla turystów, którzy lubią nieprzetarte szlaki takie jak mroczny, mokry, gesty las.
S00151
numer ewidencyjny
brak zarządcy
Zarządca Lokacji
0,00 lt
stan konta