Lokalizacja Historyczna / Lenno
Árnovike

O instytucji
Na morzu skutym lodem można dostrzec wyspę zapomnianą przez świat. Wśród starych legend i lasów przepełnionych magią znajduje się port. Prawdziwa Perła Północy — Árnovike.

Árnovike — czyli Port Orła — jest największym miastem wyspy Eislar, znajdującej się w Królestwie Baridasu. Jest to miejsce wyjątkowe, otoczone przez piękne fiordy, potężne wulkany i rwące górskie rzeki. Miejsce, gdzie duchy starych białych bogów łączą się z współczesnymi filozofiami. Mimo geograficznej izolacji, nie jest to lokacja zamknięta. Mieszkańcy wyspy, choć są przywiązani do swych konserwatywnych, rodowych tradycji, odznaczają się szczególną gościnnością. Poza Baridajczykami z krwi i kości, żyją tutaj osoby pochodzenia nordyjskiego, którzy byli pierwotnymi mieszkańcami wyspy, a także mniejszość tokugawska.

Władze przykładają wielką wagę do rozwoju sportu na wyspie. W samym Árnovike istnieją dwie drużyny piłkarskie. Są to Valfssas Árnovike oraz Vikinges Árnovike. Jednak nie samą piłką nożną żyje człowiek — wśród mieszkańców dużą popularnością cieszy się również hokej i żużel na lodzie.

Árnovike jest może niedużą miejscowością, jednak o wielkim potencjale. Przede wszystkim dzięki pracowitym i nie dającym się pokonać przeciwnościom losu mieszkańcom.
S00143
numer ewidencyjny
Adi Alatristé
Pan Lokacji
brak zarządcy
Zarządca Lokacji
362,05 lt
stan konta