Lokalizacja Historyczna / Lenno
Lantshaven

O instytucji
AeS0uiL8.png
fW2i7S2l.png
38027YX7.pngai3m7y5n.pngP1T6TD1F.pngfsFYWr0d.pngU86C3KdP.png
ttNwRBsE.png
Fx00utSK.pngOOx447L1.pngZ63te7Dw.png

Podróżniku, witaj w Baronii Lantshaven!


Qy56O6QH.png
Baronia Lantshaven to lenno znajdujące się w Rejencji Nowej Teutonii, na terenie hrabstwa Weyr, przy granicy z Domeną Królewską, nadane Danielowi bar. Saryoniemu przez JKM Tomasza Ivona Hugona w dniu 27.05.2016 r.

Kraina Lantshaven to miejsce noszące ślady niezwykłej historii. Zobaczysz tutaj malownicze miasteczka wkomponowane w nizinny krajobraz, zabytkowe warownie i kościoły, a także ruiny świątyń i grodów, przypominające o czasach świetności kultury Lantian.

W mieście Lantshaven, stolicy Baronii, będziesz mógł podziwiać niezwykłą architekturę kamienic mieszkalnych, monumentalne pałace i pradawne budynki sakralne, a wytchnienie od miejskiej gorączki dadzą Ci tamtejsze parki, skwery i plaże.

Jesteś o krok od przeżycia największej przygody swojego v-życia. Sprawdź co kryje ziemia prastarego ludu Lantian i zostań z nami na dłużej!

Dowiedz się więcej o historii, kulturze i zwyczajach żyjących tutaj ludzi i zakochaj się w krainie Lantshaven. Nie zapomnij wspomnieć o nas innym mieszkańcom wirtualnego świata!

Jeśli nie znalazłeś tutaj interesujących Cię informacji, skontaktuj się z lennikiem.

(—) DMvS-S
S00138
numer ewidencyjny
brak zarządcy
Zarządca Lokacji
2,27 lt
stan konta