Instytucja Prywatna
Waffen-OK

O instytucji
CE2Is8N3.gif

B
yć może zastanawiałeś się, dlaczego król Dreamlandu nie śpi po nocach, drżąc o przyszłość swojej korony. Albo dlaczego miałcy liberałowie zgrzytają ze złości zębami, zżymając się na całkowite bankructwo swoich ideałów. Lub czemu Księstwo Sarmacji (a wraz z nim Konsulat Sclavinii) jeszcze nie zawaliło się pod naporem mnogości wrogów zewnętrznych, którzy czyhają na najdrobniejsze potknięcie naszego niezwyciężonego imperium.

O
dpowiedź jest prosta. Odpowiedź to korpus ekspedycyjny Ostatecznej Krucjaty, znany jako Waffen-OK. Prowincjonalna milicja Konsulatu Sclavinii. Głównodowodzącym tych doborowych oddziałów jest PRZYWÓDCA. Waffen-OK to zbrojne ramię Konsulatu; bojowcy korpusu rekrutują się spośród najbardziej zagorzałych zwitarystów, bez reszty oddanych chwale Ostatecznej Krucjaty, konsulom i królowi. Nieobowiązkowo w tej kolejności.

N
ie usłyszysz od nas bredni o obronie granic. Ani pokrytych patyną historii o chwalebnych klęskach. Waffen-OK nie broni granic, ale zmusza wrogów Sclavinii, by bronili własnych. Nie kultywuje pamięci o przeganych bitwach, bo bitew nie przegrywa. Dołącz do nas! Zbierz swój oddział i zgłoś się po patent dowódcy. Służ wiernie Konsulatowi, a wkrótce poniesiesz nasz sztandar do najbardziej oddalonych zakątków Pollinu, dumnie uginając się pod ciężarem pagonów generalissimusa. Niech Trwa Ostateczna Krucjata!

Prosimy nie korzystać z opcji „Złóż podanie o zatrudnienie” bez uprzedniego kontaktu z osobą stojącą na czele instytucji. Aktualne oferty pracy są dostępne na forum Konsulatu Sclavinii — zapraszamy!

instytucja.png
S00043
numer ewidencyjny
Sclavinia
właściciel instytucji
brak zarządcy
zarządca instytucji
0,00 lt
stan konta

historia rachunku

0,00 lt
wkład własny
Eldorat
lokalizacja siedziby
Pracownicy