Instytucja Prywatna
Bereza Kotwicka

O instytucji
Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej!

Czym jest Ostateczna Krucjata? Trudno orzec. Czymkolwiek by nie była i przeciwko czemu nie byłaby prowadzona - znajdujesz się w samym jej sercu. Bereza Kotwicka jest osadą na nizinie miryjskiej, opodal Nowego Kotwicza. Swoją siedzibę ma tutaj Waffen-OK, czyli sclaviński korpus ekspedycyjny, którego dzielni bojowcy znaleźli się w awangardzie zajazdu, jakiego dokonano na Nowy Kotwicz. Pokonali wówczas odśrodkowe siły, które uzurpowały sobie prawo do odwiecznego sclavińskiego dziedzictwa i zaprowadzili prawo i porządek. Dużo prawa i porządku.

Nie łamiąc uświęconej tradycją polityki jednego miasta, Waffen-OK walczy w Berezie o następne tysiąc lat Konsulatu Sclavinii. O jego bezpieczeństwo oraz aktywność. Czuwa nad tym Komendant Berezy Kotwickiej. Osadę charakteryzuje rekorodowa ilość szubienic pozostających do dyspozycji władzy publicznej (1,3 na głowę mieszkańca wg danych z marca 2015 roku) oraz finezyjny styl architektoniczny.

Prosimy nie korzystać z opcji „Złóż podanie o zatrudnienie” bez uprzedniego kontaktu z osobą stojącą na czele instytucji. Aktualne oferty pracy są dostępne na forum Konsulatu Sclavinii — zapraszamy!

instytucja.png
S00040
numer ewidencyjny
Sclavinia
właściciel instytucji
brak zarządcy
zarządca instytucji
0,00 lt
stan konta

historia rachunku

0,00 lt
wkład własny
Eldorat
lokalizacja siedziby