Instytucja Prywatna
Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw

O instytucji
Opis Instytucji

PASI, czyli Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw ma na celu tworzenie wyszukanych eventów, projektów i aktywności dla wszystkich Sarmatów. Nie straszne nam żadne wyzwania i zrobimy wszystko, aby życie w Księstwie było ciekawe i dynamiczne.


Wykonane inicjatywy/systemy

PASI to młody, choć już na realia sarmackie, nie tak nowy, twór, mający już na swoim koncie kilka ciekawych i barwnych projektów oraz inicjatyw. Na pierwszym miejscu wymienic trzeba, jako największy projekt - Mordokłaki, grę przeglądarkową, która na razie została zawieszona (wkrótce wznowienie na nowych zasadach). Betatesty przebiegły w miarę pomyślnie i trwają prace nad rozwinięciem projektu, aby był przede wszystkim ciekawszy. Agencja ma na koncie także stworzenie serwisu dla Gellonii i Starosarmacji, do ciekawszych rozwiązań na niej należą Krokodyl Gucio, Tropicana Drink, Restauracja GiS oraz jedna z nowszych inicjatyw: Ciepłe i Puchate.

PASI na koncie ma także stworzenie strony Teutońskiej Filharmonii Królewskiej na podstawie projektu Aleksandra Damiana Sedrowskiego.

Ważny punkt to także Plebiscyt na Sarmatę Roku, w którym wybiera się najlepszego z najlepszych, Sarmatę uznanego przez ogół społeczeństwa za tego, który włożył najwięcej w rozwój Księstwa w ostatnich miesiąca. Nieodłączną częścią PASI jest także Liga Snookera, dla której to powstał specjalny serwis internetowy prezentujący przegląd poprzednich turniejów, statystyki, archiwa, a będzie tego zdecydowanie więcej.


Pracujemy nad:

Na chwilę obecną trwają prace nad systemem meldunkowym GiS, a także nad ZOO. Najszybciej jednak zostanie udostępniona całkiem nowa inicjatywa: #ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo. Ciekawy? Już niedługo więcej szczegółów! :)
Będzie się działo!
S00016
numer ewidencyjny
Rattus Norvegicus-Chojnacki
właściciel instytucji
brak zarządcy
zarządca instytucji
0,00 lt
stan konta
Nadzieja
lokalizacja siedziby
Pracownicy