Instytucja Państwowa
Sarmatia Justice League

O instytucji
Początki działalności Kancelarii sięgają 1787 r., kiedy adwokat Ludwik Gabriel de Caulaincourt. zacny przodek naszego Prezesa Augusta de Caulaincourt, rozpoczął indywidualną praktykę adwokacką. Obecnie zespół Kancelarii „Sarmatia Justice League” składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Dzięki współpracy z doradcami zewnętrznymi, ekspertami o uznanej renomie, najczęściej rekrutującymi się ze środowiska akademickiego, oferujemy indywidualne podejście i rozwiązania w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorców i członków arystokracji, a także wszystkich sumiennych obywateli Księstwa, przez którą rozumiemy wzięcie na siebie odpowiedzialności za koordynowanie i współtworzenie kultury prawnej organizacji, polegającą m. in. na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych i ekspertyz, pomocy przy zawieraniu kontraktów, udziału w negocjacjach handlowych, doradztwie strategicznym, ustalaniu strategii oraz reprezentację przed organami administracji publicznej i sądowej m. in. przed Trybunałem Koronnym, a także pomoc przy windykacji należności.

Ponadto w swej ofercie posiadamy usługę polegającą na audycie prawnym całokształtu lub określonych obszarów działalności Klienta. Jako nieliczni specjalizujemy się w audycie prawno-karnym, którego założeniem jest analiza zagrożeń dla klienta związanych z szeroko rozumianą odpowiedzialnością karną. Z powodzeniem prowadziliśmy cały szereg procesów karnych dotyczących szlachty i włościan.

Siedziba kancelarii znajduje się w Książęcym Mieście Grodzisk, jednak świadczymy pomoc prawną na terenie całego Księstwa Sarmacji.
HrnHS5XI.jpg
Zawsze zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i zaufania, wszelkie informacje dotyczące Klientów są objęte tajemnicą zawodową.

Sarmatia Justice League to pierwsza instytucja adwokacka. Jeśli masz problem z prawem zgłoś się do nas. Gwarantujemy najlepszych obrońców oraz przystępne ceny.
Sposób działania Sarmatia Justice League
1. Złóż wniosek w tym dziale https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1148&t=31819
2. Przelej daną kwotę wg. Cennika https://www.sarmacja.org/podstrona/pokaz/1117
3. Skontaktuj się z wyznaczonym adwokatem w tym dziale https://fc.sarmacja.org/viewforum.php?f=1150
4. Poinformuj sąd, że korzystasz z naszych usług. Wystarczy przed rozprawą napisać "Wynająłem adwokata z Sarmatia Justice League, czy może on uczestniczyć w rozprawie"

Sarmatia Justice League obsługuje też porady prawne, które odbywają się przez Forum i są płatne. Aby skożystać z porady prawnej trzeba złożyć wniosek podobny do tego o prowadzenie sprawy.

UWAGA
SARMATIA JUSTICE LEAGUE NIE ODPOWIADA W RAZIE PRZEGRANIA SPRAWY PRZEZ KLIENTA


Forum Sarmatia Justice League https://fc.sarmacja.org/viewforum.php?f=1148
G00131
numer ewidencyjny
brak zarządcy
Partner
0,00 lt
stan konta

historia rachunku

Książęce Miasto Grodzisk
lokalizacja siedziby