Lista aktywnych instytucji prywatnych

S00171, Santiago Vilarte von Hippogriff

Bank Walutowy SSA

S00184, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek

Archethyck

S00140, Santiago Vilarte von Hippogriff

Baridajska Liga Szachowa

S00168, Sorcha Raven

Chata zielarki

S00337, Natasha von Sarm a la Triste

Dom Mody von Sarm

S00154, Jan Magov-Zaorski

Dom Statystyk Camelon

S00335, Konrad von Chamier-Gliszczyński

Gildia Ziemiańska

S00027, Laurẽt Gedeon I

Holding MaHi hito

S00269, Janusz Zabieraj

Kościół Rotryjski

S00129, Sorcha Raven

Kowen

S00300, Laurẽt Gedeon I

La Militia El Regulo

S00137, Bartosz von Thorn-Janiczek

Rezydencje von Thorn

S00271, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Związek Szachowy

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00280, Santiago Vilarte von Hippogriff

Wydawnictwo Intersarmatia

S00336,

ZOO

Lista nieaktywnych instytucji prywatnych

S00268, Aleksander Novak

Agencja Rozwoju

S00179, Patryk Vindsor

Agencja Rozwoju Grodziska

S00045, Sereus von Ahabejż

Agni y Nebo Korpo

S00187, Peter West

Ambasada Królestwa Rothenburga

S00305, Eugeniusz Maat

Auterrski Tor Wyścigów Konnych

S00076, Prokrustes

Awara Sarmacka

S00163, Kacper Chatliński

Bananowy Zakon Wielkiej Małpy

S00318, Ola Marcjan-Chojnacka

Baridas Broadcasting Corporation

S00153, Daniel Günther

Baridas Oilwell Varco

S00040,

Bereza Kotwicka

S00031, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

Biała Gwardia Słońca

S00198, Vladimir ik Lihtenštán

Biblioteka Abvienolheimska

S00069, Wojciech Wiśnicki

BIOiO

S00203, Daniło de la Vega

Biuro Kompanii Wittów

S00010, Krzysztof Kura

Biuro pośrednictwa pracy

S00265, Konrad Einsiedler von Hippogriff

Biuro Turystyczne "Orzeł"

S00217, Andronik

Błękitny Front

S00013, Adam Gabriel Grzelązka

CIAPEK

S00078, Don Mad

Don Mad Akademia

S00222, Apolinary Montserrat

Dworek de Bordeaux-Ossolińskich

S00077, Adunaphel Kovall

Ferski Ośrodek Kultury i Promocji

S00175, Peter West

Floow

S00011, Ivo Karakachanow

Fundacja Karakachanowów

S00210, Peter West

Fundacja Orderu Radości

S00051, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Futbólfeaán Auterra

S00114, Maria von Primisz

Galacticos Almera

S00093, Susanne Delfina Kierkeller

Galeria Delfiny Kierkeller

S00299, Filip I Gryf

Grupa Zbrojeniowa "Gryf"

S00324, Piotr Jankowski

Hasseland TV

S00279, Erik Otton von Hohenburg

Hasselandzkie Towarzystwo Krajoznawcze

S00019, Roland Heach-Romański

Heach Enterprises Holdings Inc.

S00304, Arsacjusz Walidacki

Holding ArsaWand

S00057, Alfred

Holding Schlesingerów

S00018, Młynek Kawowy

Hrabstwo Esperanto

S00158, Kacper Chatliński

Instytucja Nadwyżki Pieniędzy

S00199, Apolinary Montserrat

Instytut Zdrowia Powszechnego

S00200, Walerian von Moscow

Jarstwo Walerianśkie

S00079, Kamil Warior von Vincis-Kazakov

Kamilitt

S00266, Konrad Einsiedler von Hippogriff

Klub Szachowy "Szach"

S00134, Krzysztof Czuguł-Chan

Kościół Diuczej Wiary

S00249, Antoni Kacper Burbon-Conti

Kościół Mazdaistyczny

S00015, Prokrustes

Koło ŚZF w Grodzisku

S00193, Peter West

Krzesznicki Park Narodowy

S00004, Jack von Horn

LOGO Production

S00009, Krzysztof Kura

Lotto

S00202, Daniło de la Vega

MicroCart S.A. Oddział Sarmacki

S00238, Ludwik Tomović

Muzeum Fundacji Tomoviciów

S00239, Apolinary Montserrat

Nietygodnik Sarmacki

S00180, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło

Niezależna Agencja Mediów

S00032, Piotr Pięta

Niezależna Oficyna Autorska

S00241, Ludwik Tomović

Nogometna Zveza Slavonije

S00322, Brunon Krasnodębski

Oak Entertainment

S00053, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Obserwator Nowoteutoński

S00090, Ignacy Popow-Chojnacki

Organizacja Societatis

S00024, Krzysztof Kura

Pocztosłanie

S00110, Młynek Kawowy

Powiernictwo Eskwilińskie

S00058, Malcher Estery Naw

Pro Sclavinis

S00016, Rattus Norvegicus-Chojnacki

Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw

S00172, Thimoteus ik Hohentsolern

Redis

S00036, Olivia Sara Bohuslav

Rezerwat Eldorat

S00044, Herman Kolineusz

Sarmacka Agencja Prasowa

S00204, Peter West

Sarmacka Federacja Biathlonu

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00104, Kuba Hogh-Sedrovski

Sarmacka Liga Piłkarska

S00220, Mattieu Mrochov

Sarmacki Związek Leśniczy

S00169, Krzysztof von Thorn-Macak

Sarmacki Związek Sportów Motorowych

S00091, Maciek Maciejowski

Sarmant Electronics Inc.

S00012, François Alagambulagaux

Sclaviński Instytut Geodezji i Kartografii

S00005, Henryk Leszczyński

Śnięty Leszcz

S00270, Arsacjusz Walidacki

Spider Sarmatia

S00228, Erik Otton von Hohenburg

Stowarzyszenie Samorządowców Sarmacji

S00128, Otto von Spee-Asketil

Stowarzyszenie Umarłych Przedsiębiorców

S00288, Natalia Alatriste von Lichtenstein

Strong Ladies Auterra

S00049, Ignacy Urban de Ruth

Szkatuła Pieniężna Altborska 'Lilianna'

S00338, Stanisław Dmowski

Słowo Zgorzkniałego Dziada

S00257, Adam Jerzy Piastowski

TDTW% im. Cesarza Jakoba

S00102, Tryton Obrożko-Kotowicz at Atera

Teatr Buer

S00133, Ryszard Paczenko

Templum

S00033, Igor Żdanow

Teutoński Instytut Badań Kosmosu

S00212, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski

Thornmák

S00048, Andrzej Wysoki

TIO+

S00224, Niegosław Sarewicz

Towarzystwo Płaskiego Pollinu

S00311, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski

Tygodnik Sarmacki

S00218, Paviel Gustolúpulo

uBETS

S00313, Cris Menago

Unificazione Delle Micronazioni

S00286, Natalia Alatriste von Lichtenstein

Uzdrowisko Auterra

S00038, Siergiusz Asketil

Vikinges Árnovike

S00001, Ivan von Lichtenstein

Von Vincis Corporation

S00043,

Waffen-OK

S00248, Jan Grimknur

Wspomnienie Biblioteki Ferskiej

S00167, Konrad Jakub Arped-Friedman

Zakon Kręgu Wtajemniczonych

S00191, Walerian von Moscow

Zakon Pastafariński

S00323, Cillian Saerucaeg

Zakon Wielkich Traktatów