S00295, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacka Szkoła Służby Państwowej

S00188, Mikołaj Torped

.Starodawna

S00179, Patryk Vindsor

Agencja Rozwoju Grodziska

S00235, Harz

Agencja Rozwoju Harzu

S00268, Adam Aleksander

Agencja Rozwoju Pelandii

S00045, Sereus von Ahabejż

Agni y Nebo Korpo

S00060, Królestwo Baridasu

Akademia Almerska

S00258, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Akademia Polinaukowa w Bordonii

S00149, Fryderyk von Hohenzollern

Akcja Integralistyczna Sarmacji

S00187, Peter West

Ambasada Królestwa Rothenburga

S00184, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Archethyck

S00143, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Árnovike

S00163, Kacper Chatliński

Bananowy Zakon Wielkiej Małpy

S00026, Królestwo Baridasu

Baridajska Ekipa Napraw i Uszczelnień

S00299, Królestwo Baridasu

Baridajska Grupa Zbrojeniowa

S00140, Królestwo Baridasu

Baridajska Liga Szachowa

S00030, Królestwo Baridasu

Baridajski Związek Piłki Nożnej

G00012, Daniel January von Tauer-Krak

Baridajsko-Teutoński Aeroklub

S00153, Daniel Günther

Baridas Oilwell Varco

S00100, Kristian Arped

Baridasar Partiax

S00233, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Baronia de Bordeaux

S00040, Sclavinia

Bereza Kotwicka

S00246, Rada Ministrów

Bialeńska Agencja Prasowa

S00250, Jan Sapieha

Bialeńska Lista Przebojów

S00251, Rada Ministrów

Bialeński Związek Sportowy

S00031, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

Biała Gwardia Słońca

S00198, Vladimir ik Lihtenštán

Biblioteka Abvienolheimska

S00267, Gotfryd Slavik de Ruth

Biblioteka Teutońska

S00069, Wojciech Wiśnicki

BIOiO

S00203, Daniło de la Vega

Biuro Kompanii Wittów

S00142, David de Hoenhaim

Biuro Konstrukcyjne Hoenhaim

S00010, Krzysztof Kura

Biuro pośrednictwa pracy

S00282, Filip von Sarm

Biuro Prawnicze Filip von Sarm

S00265, Gustaw Fryderyk von Hippogriff

Biuro Turystyczne "Orzeł"

D00017, Albert Felimi-Liderski

Bullace Inc.

S00217, Andronik

Błękitny Front

S00168, Sorcha Raven

Chata zielarki

S00013, Adam Gabriel Grzelązka

CIAPEK

S00122, Królestwo Baridasu

Cõrt Aryoar

S00098, Defloriusz Dyman Wander

Czerwony Ród Winnickich

S00151, Teodozjusz Azoramath-Arped

Dahrim

S00287, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon

Dom Mody Auterra

S00154, Jan Magov-Zaorski

Dom Statystyk Camelon

S00243, Erik Otton von Hohenburg

Dom von Hohenburg

S00096, Hewret von Thorn

Dom von Thorn

S00078, Don Mad

Don Mad Akademia

G00002, Piotr III Łukasz

Dwór Książęcy

S00222, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Dworek de Bordeaux-Ossolińskich

S00273, Andronik

Egida

S00152, Paulus Buddus

Els

D00007, Leszek de Ruth

Ferment

S00077, Adunaphel Kovall

Ferski Ośrodek Kultury i Promocji

S00022, Ryszard Paczenko

Fight Arena Nowicki

S00063, Daniel January von Tauer-Krak

Firenza Corporation BTK

S00175, Peter West

Floow

S00011, Ivo Karakachanow

Fundacja Karakachanowów

S00210, Peter West

Fundacja Orderu Radości

S00037, Marek von Thorn-Chojnacki

Fundacja Oświeconych

S00231, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz

Fundacja Wsparcia Nowych Obywateli

G00007, Rada Ministrów

Fundusz Pracy

S00051, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Futbólfeaán Auterra

S00114, Maria von Primisz

Galacticos Almera

S00093, Susanne Delfina Kierkeller

Galeria Delfiny Kierkeller

S00225, Królestwo Hasselandu

Gazeta Hasselandzka

S00254, Michelangelo Piccolomini

Gazeta Niepokorna

D00003, Teutonia

Gazeta Teutońska

D00011, Ivo Karakachanow

Gazeta Wyborcza

S00105, Laurẽt Gedeon I

Gidena

D00004, Czarnolas

Goniec Czarnoleski

S00097, Daniel January von Tauer-Krak

Grafšaft ik Abvinolhám

S00291, Januszek von Hippogriff-Pałasz

Gryfia Skała (Griffiar Mõte)

S00068, Prokrust Zombiakov

Gwar Grodziska

S00159, Konrad Jakub Arped-Friedman

Głos Pusty

D00018, Sclavinia

Głos Sclavinii

D00024, Krzysztof Hans van der Ice

Hans Media

S00279, Erik Otton von Hohenburg

Hasselandzkie Towarzystwo Krajoznawcze

S00019, Roland Heach-Romański

Heach Enterprises Holdings Inc.

D00002, Królestwo Baridasu

Herold

S00301, Januszek von Hippogriff-Pałasz

Hippogriffie Pióro

S00027, Laurẽt Gedeon I

Holding MaHi hito

S00057, Alfred

Holding Schlesingerów

S00018, Młynek Kawowy

Hrabstwo Esperanto

S00211, Konrad Jakub Arped-Friedman

Hrabstwo Márivar

S00052, Avril von Levengothon

Hrabstwo Purpurowego Wichru

S00275, Peter West

Hrabstwo Rothenburga

G00006, Rada Ministrów

Imbryk Ambasadorów

S00158, Kacper Chatliński

Instytucja Nadwyżki Pieniędzy

G00008, Rada Ministrów

Instytut Edukacji Sarmackiej

S00015, Helwetyk Romański

Instytut Helwetyka Romańskiego

S00136, Nikki Sexx

Instytut Popierania Aktywności

S00199, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Instytut Zdrowia Powszechnego

S00200, Walerian von Moscow

Jarstwo Walerianśkie

S00079, Kamil Warior von Vincis-Kazakov

Kamilitt

S00171, Santiago Vilarte von Hippogriff

Klub Olimpia-Unia Grodzisk

S00266, Gustaw Fryderyk von Hippogriff

Klub Szachowy "Szach"

S00076, Prokrust Zombiakov

Ko Ło Fortuny

S00195, Sclavinia

Kolegium Nauk Przyrodniczych

S00214, Konrad Jakub Arped-Friedman

Komitet Narodowy Baridasu

D00025, Igor Żdanow

Konsorcjum BAAA i TIBK

S00134, Krzysztof Czuguł-Chan

Kościół Diuczej Wiary

S00284, Joahim von Ribertrop von Sarm

Kościół Grodziski

S00255, Peter West

Kościół Harzki

S00249, Antoni Kacper Burbon-Conti

Kościół Mazdaistyczny

S00269, Michelangelo Piccolomini

Kościół Rotryjski

D00019, Gauleiter Kakulski

Kot Gończy

S00129, Sorcha Raven

Kowen

S00300, Królestwo Baridasu

Królewska Gwardia Baridasu

S00014, Królestwo Baridasu

Królewskie Koleje Baridajskie S.K

S00109, Daniel January von Tauer-Krak

Kruki Cracoffia

S00193, Peter West

Krzesznicki Park Narodowy

S00292, Severin von Verwaltung

Krzywe Spojrzenie

S00197, Peter West

Książęca Akademia Nauk

G00128, Piotr III Łukasz

Książęca Komisja Wyborcza

S00272, Piotr III Łukasz

Książęce Centrum Rozrywki „Lochy”

G00003, Gotfryd Slavik de Ruth

Książęce Siły Zbrojne

S00206, Konrad Jakub Arped-Friedman

Kuryer Impertynencki

S00165, Defloriusz Dyman Wander

La Mala Educacion

S00028, Laurẽt Gedeon I

La Militia El Regulo

S00138, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Lantshaven

S00234, Julian Fer at Atera

Lenno Melena

S00240, Ludwik Tomović

Liga Orientyki

S00066, Ludwik Tomović

LKS Krasnystok

S00004, Jack von Horn

LOGO Production

S00009, Krzysztof Kura

Lotto

S00002, Teutonia

Loża Rycerzy Teutońskich

S00035, Sclavinia

Mennica Eldoracka

S00067, Prokrust Zombiakov

Merkuriusz Gelloński

S00103, Irmina de Ruth y Thorn

Metro w Eldoracie im. Irminy de Vellior

S00202, Daniło de la Vega

MicroCart S.A. Oddział Sarmacki

S00047, Wojciech Wiśnicki

Międzymikronacyjna Kompania Graczy

D00015, Siergiusz Asketil

Mikro

G00010, Rada Ministrów

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

S00080, Orjon von Thorn-Surma

Mistrzostwa AGAR.IO

S00071, Siergiusz Asketil

Mniejszość Dreamlandzka

S00112, Defloriusz Dyman Wander

Monitor Sejmowy i Trybunalski

S00146, Otto von Spee-Asketil

Mózgozwęglacz

S00238, Ludwik Tomović

Muzeum Fundacji Tomoviciów

S00236, Peter West

Muzeum Narodowe

S00223, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Młodość, Różnorodność, Doświadczenie

G00004, Avril von Levengothon

Naczelna Izba Architektury

S00174, John Rasmusen

Nakielnica

S00189, Wojciech Hergemon

Narodowe Odrodzenie Teutonii

S00281, Filip von Sarm

Narodowy Fundusz Zdrowia

S00141, Fryderyk von Hohenzollern

Natiear Partiax Baridasa

S00239, Marceli z Ossolińskich Bordoński

Nietygodnik Sarmacki

S00180, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło

Niezależna Agencja Mediów

S00032, Piotr Pięta

Niezależna Oficyna Autorska

S00242, Ludwik Tomović

Njitickie Novice

S00241, Ludwik Tomović

Nogometna Zveza Slavonije

D00012, Einar Bjørn Olavsen

Nyheter fra Norde

S00053, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

Obserwator Nowoteutoński

S00111, Robert Fryderyk

Obserwator Sarmacki

D00022, Andronik

Ordo Sclaviniae

S00090, Ignacy Popow-Chojnacki

Organizacja Societatis

S00121, Wojciech Hergemon

Ostatni Bastion Teutonizmu

S00219, Vladimir ik Lihtenštán

Palatynat Lichtensteinu

G00130, Rada Ministrów

Państwowy Instytut Kartograficzny

D00001, Rada Ministrów

Park Stołeczny

S00252, Józef Sowiński

Partia Rozwoju

S00201, Radzimir Krasnodębski

Partia Wolności i Rozwoju

D00016, John Rasmusen

piSMOK

S00024, Krzysztof Kura

Pocztosłanie

S00148, Heweliusz Popow-Chojnacki

Popowice

W00006, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Porozumienie Sarmackie

S00289, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon

Posiadłość Wittelsbach

S00110, Młynek Kawowy

Powiernictwo Eskwilińskie

G00126, Arsacjusz Arped

Prefektura Generalna

S00135, Janusz Assange

Private Corporation

S00058, Malcher Estery Naw

Pro Sclavinis

S00016, Rattus Norvegicus-Chojnacki

Prywatna Agencja Sensownych Inicjatyw

S00196, Jan Grimknur

Przelane na Papier

D00014, Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Puls Sarmatów

S00164, Paviel Gustolúpulo

Punta

S00065, Teutonia

Rada Królestwa Teutonii

S00270, Rada Ministrów

Rada Lotnicza

G00001, Januszek von Hippogriff-Pałasz

Rada Ministrów

D00023, Jack von Horn

Radio Sarmacja

S00130, Daniel January von Tauer-Krak

Rafadarvike

S00178, Sorcha Raven

Ravenspell

S00172, Thimoteus ik Hohentsolern

Redis

S00036, Olivia Sara Bohuslav

Rezerwat Eldorat

S00137, Hewret von Thorn

Rezydencje von Thorn

S00106, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Ród Alatriste

S00095, Mikołaj Torped

Ród Arpedów-Muzyków

S00127, Alfred

Ród Asketilów

S00099, Laurẽt Gedeon I

Ród at Atera

S00155, Paulus Buddus

Ród Buddus

S00181, Zbyszko Gustolúpulo

Ród Gustolúpulo

S00115, Heweliusz Popow-Chojnacki

Ród Popowów

S00260, Januszek von Hippogriff-Pałasz

Ród von Hippogriff

S00108, Fryderyk von Hohenzollern

Ród von Hohenzollern

S00221, Peter West

Ród von Rothenburg

S00283, Filip von Sarm

Ród von Sarm

S00120, Helwetyk Romański

Ród Wężów

S00086, Misza "JK" Korab-Kaku

Ruch Sarmackie Odrodzenie

S00274, Królestwo Baridasu

Rząd Jego Królewskiej Mości

S00215, Peter West

Sarmacka Agencja Informacyjna

S00194, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener

Sarmacka Agencja Kosmiczna

S00044, Herman Kolineusz

Sarmacka Agencja Prasowa

S00042, Sereus von Ahabejż

Sarmacka Akademia Nauk

S00177, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Sarmacka Encyklopedia Powszechna

S00204, Peter West

Sarmacka Federacja Biathlonu

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00104, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Liga Piłkarska

S00182, Peter West

Sarmacka Partia Ludowa

S00070, Laurẽt Gedeon I

Sarmacka Partia Narodów

S00278, Joahim von Ribertrop von Sarm

Sarmacka Zjednoczona Partia Obywatelska

S00302, Joahim von Ribertrop von Sarm

Sarmacki Instytut Astronomiczny

S00285, Joahim von Ribertrop von Sarm

Sarmacki Instytut Paleontologiczny

S00029, August I Masełkow

Sarmacki Ośrodek Kartografii

S00220, Mattieu Mrochov

Sarmacki Związek Leśniczy

S00169, Krzysztof von Thorn-Macak

Sarmacki Związek Sportów Motorowych

S00072, Prokrust Zombiakov

Sarmacki Związek Sportów Zimowych

S00271, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Związek Szachowy

D00009, Fryderyk von Hohenzollern

Sarmackie Horyzonty

S00276, Rada Ministrów

Sarmackie Lotnictwo Medyczne

S00091, Maciek Maciejowski

Sarmant Electronics Inc.

S00294, Albert Felimi-Liderski

SarmaTalk

D00006, Tytus Aureliusz-Chojnacki

Sarmatian Geographic

S00123, Siergiusz Asketil

Sáterdár Hralde

S00208, Gauleiter Kakulski

Scholin

S00156, Malcher Estery Naw

Sclavińska Wolność

S00012, François Alagambulagaux

Sclaviński Instytut Geodezji i Kartografii

S00176, Mustafa Owski

Sclaviński Związek Piłki Nożnej

G00009, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sejm

S00074, Prokrust Zombiakov

Slotek

S00005, Henryk Leszczyński

Śnięty Leszcz

S00205, Albert Jan Maat von Hippogriff

Socjalistyczna Partia Sarmacji

S00006, Guedes de Lima

Społeczny Komitet Odbudowy Sclavinii

S00116, Daniel January von Tauer-Krak

SRP "Pączuś"

S00081, Prokrust Zombiakov

Starostwo Grodzisk

S00228, Erik Otton von Hohenburg

Stowarzyszenie Samorządowców Sarmacji

S00128, Otto von Spee-Asketil

Stowarzyszenie Umarłych Przedsiębiorców

S00298, Adam Aleksander

Strona Republikanów Sarmackich

S00288, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon

Strong Ladies Auterra

S00186, Krzysztof Hans van der Ice

Stronnictwo Demokratyczne "Hans+"

W00001, Krzysztof St. M. Kwazi

Stronnictwo Federalne

D00010, Leszek Karakachanow Sr

Świecki Kościół Wandejski

S00145, Starosarmacja

System Informatyczny Starosarmacji

S00185, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser

System Wojenny Kontrrewolucjonista

S00049, Ignacy Urban de Ruth

Szkatuła Pieniężna Altborska 'Lilianna'

S00166, Paweł Plata

Szkoła Główna

S00132, Alfred

Sztandar Eldoracki

S00102, Tryton Obrożko-Kotowicz at Atera

Teatr Buer

S00064, Królestwo Baridasu

Teatr Slipyjowski

S00133, Ryszard Paczenko

Templum

S00229, Joanna Izabela

Teutońska Akademia Medyczna

S00033, Igor Żdanow

Teutoński Instytut Badań Kosmosu

S00230, Gotfryd Slavik de Ruth

Teutoński Instytut Historyczny

S00034, Teutonia

Teutoński Teatr Narodowy

S00023, Krzysztof St. M. Kwazi

Teutońskie Służby Informatyczne

S00212, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski

Thornmák

S00150, Roland Heach-Romański

Thuringen

S00048, Andrzej Wysoki

TIO+

G00127, Rada Ministrów

Totalizator Państwowy

W00007, Wojciech Wiśnicki

Towarzystwo Przyjaciół Feru

S00224, Niegosław Sarewicz

Towarzystwo Płaskiego Pollinu

S00257, Adam Jerzy Piastowski

Tramwaje Sarmackie

D00020, Starosarmacja

Trybuna Diuków

G00125, Andrzej Fryderyk

Trybunał Koronny

S00247, Erik Otton von Hohenburg

Tygodnik Razuryjski

S00218, Paviel Gustolúpulo

uBETS

S00207, Defloriusz Dyman Wander

Unia Ludzi

D00021, Guedes de Lima

Unicorn Media Corporation

S00262, Rada Ministrów

Uniwersytet Bialeński

D00013, Henryk Leszczyński

Uniwersytet Starosarmacki

G00123, Rada Ministrów

Urząd Skarbowy

S00286, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon

Uzdrowisko Auterra

S00227, Albert Jan Maat von Hippogriff

Valhallska Spółka Przemysłowa

S00107, Karolina Aleksandra

Vankinner

S00038, Siergiusz Asketil

Vikinges Árnovike

S00173, Yennefer von Witcher

Ville de L'amour

S00001, Ivan von Lichtenstein

Von Vincis Corporation

S00043, Sclavinia

Waffen-OK

S00263, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Wedla

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00253, Antoni Kacper Burbon-Conti

Wspólna Przyszłość

S00209, Peter West

Wspólnota Narodów

S00248, Jan Grimknur

Wspomnienie Biblioteki Ferskiej

S00280, Santiago Vilarte von Hippogriff

Wydawnictwo Intersarmatia

S00297, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Almerze

S00167, Konrad Jakub Arped-Friedman

Zakon Kręgu Wtajemniczonych

S00191, Walerian von Moscow

Zakon Pastafariński

S00226, Mikołaj Torped

Zbiór.ks

S00039, Igor Żdanow

Żdantech

S00087, Irmina de Ruth y Thorn

Zielnyborska Plotkara

S00256, Thomas von Lisendorff

Zielony Świt

S00277, Erik Otton von Hohenburg

Ziemia Smocza

S00245, Jan Sapieha

Żółkiew

D00005, Gotfryd Slavik de Ruth

Żołnierz Sarmacki

S00075, Prokrust Zombiakov

Zyriusz

S00008, Piotr II Grzegorz

Złota Wolność