Ćwirek
AG654
@Antoni żeby pojechać z samą królową trzeba dostać zaproszenie ;)
Odpowiedz Permalink
@CarmenLaurent Z chęcią z Waszą Mością gdzieś pojadę! ;)
Odpowiedz Permalink
@Antoni Coś ze skryptem zliczającym jest mocno nie tak, przekazałem temat @piwniczak, gdyż nie jestem w stanie dokonać skutecznej diagnozy.
Odpowiedz Permalink
Co się stało z licznikami aktywności w profilach i statystyce? Wszędzie wskazuje utratę aktywności za 0 dni. #NIA @Helwetyk
Odpowiedz Permalink
@Antoni zajmuja sie, bo w ocenie TK (w rozumieniu - tego skladu orzekajacego) podlegala. W ocenie Marszalka TK rowniez. Choc wiem, ze sa na ten temat rozne poglady.
Odpowiedz Permalink
Czasami mam wrażenie, że mikronacje również potrzebują "Kampanii przeciw nienawiści"... Jaką przyjemność daje obrażanie innych? Ja nie czuję żadnej przyjemności, kiedy widzę dziesiątą sprawę za używanie coraz to ciekawszych określeń czy przykładów z historii.
Odpowiedz Permalink
Zależy od sposobu interpretacji umowy. Chociaż sprzeczanie się w tym przedmiocie obecnie jest dosyć bezcelowe.
Odpowiedz Permalink
Nie zamierzam rozgrzebywać sprawy, po prostu niekoniecznie się zgadzam z sądzeniem za czyny popełnione de facto na terenie innego państwa. I czy naprawdę jest konieczne rozgrzebywanie przeszłości? Było, minęło. Po co się sądzić i przy tym tylko gorzknieć?
Odpowiedz Permalink
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=555&t=27553&view=unread#unread Nikogo nie broniąc, ani oceniając, dlaczego PG i TK zajmują się czynem popełnionym na bialeńskim terenie jurysdykcji? To, że Bialenia korzystała z tego samego forum, nie znaczy, że podlegała sarmackiemu TK.
Odpowiedz Permalink
@Antoni: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=742&t=26872 — mamy taki zbiór, w przedmiocie oficjalności się nie wypowiem… ;-)
Odpowiedz Permalink
Odchodząc od tematu, gdzie znajdę oficjalne mapy Sarmacji?
Odpowiedz Permalink
@Seweryn pierwsza Sarmatnica już stuknęła! Wszystkiego dobrego! :)
Odpowiedz Permalink
@Rihanna Sarmaci chyba rozpoczęli wiosenne porządki. ;)
Odpowiedz Permalink
WKW @anglov podaje linki, w których napisane są argumenty przeciwko wchodzeniu Bialenii do Sarmacji, a nie przeciwko poprawności traktatu. Widzę różnicę. A jeżeli chodzi o nasze wewnętrzne spory - co one mają do obecnej sytuacji? Rozwiążmy w końcu tę kuriozalną sytuację.
Odpowiedz Permalink
@Antoni no. Nikt nic nie mówił: http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/11241 Nie mówiliście że jesteśmy Wam przeciwni: http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/11236/#96195 No i wcale się nie pożarliście jak mogliście działać: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=27014
Odpowiedz Permalink
@Antoni Niech Pan z łaski swojej przestanie pierdolić te kocopoły oskarżające Sarmację i jej władze.
Odpowiedz Permalink
Stwierdzanie faktów, to jeszcze nie jest pouczanie. Tak czy inaczej, liczę, że sprawa w końcu ruszy w dobrym kierunku. Dla dobra Sarmacji i Bialenii.
Odpowiedz Permalink
a to że niektórym Bialeńczykom czasami puszczają nerwy - taka nasza natura. Proszę również tego nie odbierać jako zarzuty, czy pouczanie. To że sarmackie władze postępują, jak postępują, zamiast jakoś się dogadać i współpracować… to nie jest moja wina.
Odpowiedz Permalink
próbowałem przed Sejmem. Nikt szczególnie sprawą się nie zainteresował. I znowu - nie uważam, abyśmy się „kłócili”. Jedyne napięcie, jakie odczuwam w tej sprawie, to na poziomie władz sarmackich: Marszałka Sejmu i Trybunału. Bialenia zgodziła się na referenda, nikt się nie kłóci,
Odpowiedz Permalink
mnie osobiście takie głosy wówczas docierały.Nie przypominam sobie również, aby ktokolwiek mówił, że umowę trzeba naprawić. Chyba jedyną osobą, która powtarzała, że trzeba w końcu traktat dopełnić byłem tylko ja. Co więcej, próbowałem rozpocząć rozmowę z Księciem,
Odpowiedz Permalink