Ćwirek
AG541
@AFvTD mmm, czy ktoś powiedział „Awara”? #pdk
Odpowiedz Permalink
@SantiVilarte dlatego też wcześniej podkreśliłem, że do serduszek pod artykułami nic nie mam, pod postami na forum - jest to po prostu system zdecydowanie wypaczony. No, a te 70 libertów za tantiemę? :D Chce ktoś przelewik?
Odpowiedz Permalink
Przecież dostał 10 serduszek - ludzie się zgadzali! (Załóżmy, czysto hipotetycznie, że chodziło o sprzedanie Awary, Państu Kościelnemu)
Odpowiedz Permalink
@AFvTD jeśli o mnie chodzi (bo nieraz sercuję), to motywacja jest prozaiczna: serduszko = tantiema. Serduszkując, nagradzam mniejszy lub większy wysiłek autora posta tymi paroma groszami. Przy dłuższych postach serduszkuję też, jeśli w pełni zgadzam się z poglądami z posta
Odpowiedz Permalink
cd. No już pomijam fakt, że ktoś może poczuć się urażony tym, że 10 osób zasercowało jego posta, w którym przedstawia nowy plan na działanie, w którym jawnie wzywa do podjęcia jakichśtam działań, nie ma dyskusji i sprzeciwów, a po podjęciu się tych działań dostaje po głowie
Odpowiedz Permalink
@Bocian wcale nie zaprzeczam, ale sercowanie każdego ze 150 postów bez jakiegokolwiek krytycznego spojrzenia raczej z tym celem się mija. Tak samo jak mija się z celem brak odpowiedzi na dłuższą wypowiedź (szczególnie, jeżeli chcemy coś zmienić), a jedynie jej zasercowanie cdn.
Odpowiedz Permalink
@AFvTD Wydawało mi się, że sens serduszek jest (był?) taki aby można było za ich pomocą wyrazić swoją aprobatę dla danej wypowiedzi, aby nie było konieczne pisanie "racja!", "słusznie", "dzięki" lub "ok" :)
Odpowiedz Permalink
@AFvTD serce! Podpisuję się pod tym.
Odpowiedz Permalink
cd. post, co sprawi, że spirala aktywności będzie się dalej nakręcać. Przepraszam też tych wszystkim, którym nie zasercowałem ich postów, ale przypisuje mi taka zasada, że sercuje tylko to, co według mnie jest trafną puentą, bardzo istotne i warte dodatkowego podkreślenia.
Odpowiedz Permalink
cd. postów wcale sercować nie trzeba. Miło mi, że doceniacie to, że coś napisałem (ta, to zawsze jeden post więcej do statystyk), ale zdecydowanie milej mi będzie, jeżeli ktoś po prostu napisze pod spodem, jeżeli może drugi, równie wartościowy (a najlepiej wartościowszy) cdn.
Odpowiedz Permalink
Ogółem, pozwolę sobie powiedzieć, bo mnie to ... denerwuje. Czy mogę was prosić o to, aby każdy mój post, każda wypowiedź na forum centralnym, każdusieńki nawet najkrótszy pościk - był sercowany. Rozumiem sercowanie artykułów i jestem bardzo za to wdzięczny, ale niektórych cdn.
Odpowiedz Permalink
@AFvTD @SantiVilarte dziękuję :)
Odpowiedz Permalink
@Bocian @AFvTD załatwione Wiwat nowy król Hasselandu :)
Odpowiedz Permalink
@Bocian SOBOS podlega pod KAR (Korpus Administracji Rządowej (a przynajmniej powinien)). Podlega on pod Radę Ministrów, bezpośrednio pod Ministra Spraw Wewnętrznych. W związku z tym, że MSW został Księciem - prawdopodobnie do Kanclerza
Odpowiedz Permalink
@anglov wcale nie zaprzeczam, bo wiem, że obecnie aktywność, nie tylko w Sarmacji, ale i w całym mikroświecie jest bardziej płytka niż te kilka lat temu Ale tak bardzo, jak obecny model się nie sprawdza - tak bardzo nie mamy innego, którym moglibyśmy zastąpić obecny
Odpowiedz Permalink
@AFvTD Ale tak jak mówię i mówiłem od dawna, Aktywność w postaci zliczania wypowiedzi jest strasznie kiepska i nie działa. Szczególnie w czasach, gdzie pożądaną aktywnością jest wypisywanie 5000 powodów do upicia się.
Odpowiedz Permalink
@anglov SISS dostępny ze strony głównej może i nie zlicza aktywności całościowo, ale na upartego - jakby ktoś chciał coś komuś udowodnić - zauważyłem, że z poziomu profilu jest dostępny wykres aktywności mieszkańca
Odpowiedz Permalink
To już koniec - gratuluję wszystkim nagrodzonym!
Odpowiedz Permalink
Henryk Wespucci zostaje Gościem Roku 2019! Czekamy na kolejną wizytę! #Gala_Złotych_Wędek
Odpowiedz Permalink
Bezapelacyjnie Samorządem roku 2019 rozstaje *ta da da dam* Królestwo Teutonii! #Gala_Złotych_Wędek
Odpowiedz Permalink