Herold, Laurẽt Gedeon I, 02.05.2017 r. o 23:55
Almera świętuje - Tour de Almera już 3 maja

ZKbL039U.png
Szanowni Sarmaci!

W związku z tym, że w dniu jutrzejszym tj. 3-go maja mieszkańcy Królewskiego Miasta Almera będą celebrować kolejny raz swoje święto. Z tej okazji ulicami miasta rozegrany zostanie kolarski wyścig "TOUR DE ALMERA". Wyścig pokoju, przyjaźni i braterstwa, a trasa wyścigu przebiegać będzie zgodnie z oznaczeniem, które naniesione zostało na planie miasta.

763CsQaw.png

Wyścig rozpocznie się w okolicy Pałacu Królewskiego, a dokładniej w miejscu oznaczonym literą "S" na granatowym polu.

3h8HVM1a.png

Następnie kolarze ścigać się będą dalej Traktem Królewskim w kierunki ulicy Ordonansowej, a dalej ulicą Gwardyjską. Następnie wyścig zostanie pokierowany w ulicę Hetmańską, a potem Dworcową i dalej Rodzinną, aż do ulicy Wypoczynkowej, z której skręcając w prawo znów kolarze wjadą w Trakt Królewski do miejsca oznaczonego literą "M" w zielonym polu.

Ponadto organizatorzy przypominają, że wszelkie przeróbki rowerów, tudzież inne doładowania są niedozwolone.
Xb619hN1.png

Większość Sarmatów wie, że Baridas potrafi się bawić i dlatego na zakończenie wyścigu tańce hulanki i inne swawole, a każdy mieszkaniec Księstwa Sarmacji, który przybędzie i będzie kibicował kolarzom na trasie wyścigu zostanie otrzyma nagrodę niespodziankę od władz Baridasu pod warunkiem umieszczenia komentarza wraz z fotką z imprezy pod tym artykułem.

Dodatkowe nagrody czekać będą dla wszystkich, którzy umieszczą grafikę związaną z wyścigiem kolarskim w specjalnym wążtku na forum . W szczególności premiowane będą czapki i kaski kolarskie, wieńce, koszuli i rowery oraz banery.

Czekajcie na jutrzejszą relację i bawcie się dobrze!

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Marszałek Baridasu

footer.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Fryderyk von Hohenzollern, Henryk Wespucci.
Serduszka
5 600,00 lt
Ten artykuł lubią: Gniewosz Sforski, Fryderyk von Hohenzollern, Król Patryk I Labacki, Sorcha Raven, Henryk Wespucci, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Guedes de Lima, Julian Fer at Atera, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.