Redis, Gniewosz Sforski, 24.04.2017 r. o 19:07
Sarmacja, wspomnienia i marzenia.

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Na wstępie chciałbym przeprosić za wszelkie błędy w tym tekście i z każdym artykułem będę starał się je poprawić.

Był to piękny piątkowy wieczór W stolicy Baridasu, więc postanowiłem rozprostować kości na spacerze. Pogoda sprzyjała takim przechadzkom, słońce powoli zachodziło dając fantastyczną pomarańczową barwę na niebie. Idąc tak i zachwycając się widokiem miasta, myślałem trochę o moim przyjeździe do Księstwa Sarmacji, o ludziach tu mieszkających. Doszedłem do wniosku że przyjazd tutaj był najlepszym wyborem, ponieważ tutaj naprawdę można poczuć się jak w najprawdziwszym domu.

Spacerowałem tak dobrą godzinę po czym powoli zaczynałem odczuwać spadającą temperaturę, więc postanowiłem wrócić do domu. Jako iż to był mój drugi spacer w tych okolicach nie chciałem zmieniać trasy z obawy na zgubienie drogi. Wracałem tak przy ostatnim blasku zachodzącego słońca gdy zobaczyłem na trawie coś metalowego, coś co odbijało jeszcze te ostatnie promyki. przyklękając poznałem że to zabawkowy czołg, niewielki metalowy i brudny. Na mojej twarzy pojawił się wielki banan gdy podniosłem zabawkę. W dzieciństwie miałem identyczny model ahh... wspomnienia, pierwsze zetknięcie się z "wojskiem". Dzięki niej zacząłem się interesować wojskiem i to jest ta zabwka którą mógłbym nazwać tą najlepszą. Ale zaraz... zaraz... Zaskoczył mnie fakt że znalazłem tak starą zabwkę w takim miejscu.

Postanowiłem ją zabrać ze sobą. Wracałem do domu szybkim krokiem ponieważ niższa temperatura dawała się we znaki i byłem strasznie podekscytowany faktem że wróciły do mnie wspomnienia i to jeszcze w tak namacalny sposób. Coś co dawało mi namiastkę marzeń, namiastkę bycia czołgistą. Tym artykułem chciałbym przedstawić kilka moich luźnych myśli o Sarmacji, wspomnieniach i marzeniach. Chciałbym również znaleźć właściciela tej zabawki, jeśli będzie taka konieczność mogę ją oddać ale jeśli by się dało chciałbym ją zatrzymać za kilka lt. A poniżej są zdjęcia tego małego cuda.

LU1PH27u.jpg
yL6m9ho1.jpg
tlMQCHbO.jpg
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 945,00 lt
Ten artykuł lubią: Konrad Jakub Arped-Friedman, Fryderyk von Hohenzollern, David de Hoenhaim, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Laurẽt Gedeon I, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Tomasz Ivo Hugo, Aixa Aivina, Król Patryk I Labacki, Mustafa Owski, Thimoteus ik Hohentsolern.
Komentarze
Konrad Jakub Arped-Friedman
Bardzo cieszy — oprócz samego artykułu rzecz jasna — przyznanie się do ewentualnych błędów, wraz z przeprosinami i obietnicą ich poprawy. Jest to kierunek zgoła odmienny, niż lansowany ostatnio i dosyć modny, w postaci "nie umiem pisać i jestem z tego dumny, jak komuś nie pasuje to niech spada. To ty jesteś głupi, że się czepiasz, a nie ja, że nie potrafię się poprawnie wysłowić".
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Jak zobaczyłem obrazki, to nie mogłem się powstrzymać.

QYS9AZkU.jpg

T6H1Tw7Y.jpg

S5A2tFL4.jpg

pRX7JpeE.jpg

E5xx4Ea3.jpg

94KH9VE9.jpg

CJGoHBOf.jpg
Odpowiedz Permalink
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Podoba mi się ten artykuł. Ja także robię błędy mimo iż korzystam z podpowiedzi, bowiem nie wszystko jest w słowniku automatycznym a nieraz nawet przestawia wyrazy:) Podczas pisania człowiek się uczy i dlatego powinno się dużo pisać i czytać.
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Duży plus za wstęp i ciekawy artykuł. Powodzenia w dalszej działalności w Księstwie!
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
W razie czego służę pomocą :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.