Herold, Henryk Wespucci, 19.03.2017 r. o 18:37
Dni Kolejnictwa w Almerze
Seria wydawnicza: Kurier kolejowy

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
ZKbL039U.png
Szanowni!

Dni Kolejnictwa w Almerze
31 marca, oraz 1 i 2 kwietnia

Jak wszyscy wiemy kolejnictwo to szlachetna pasja. Pociągami co roku przewożonych jest wiele milionów pasażerów. Kolej jest jednym z najszybszych środków transportów w Baridasie. Dzięki rozbudowanej siatce kolejowej kolej jest w stanie przewieźć więcej, szybciej towarów i pasażerów, oczywiście z zachowaniem odpowiednich standardów.

Już niedługo, zarówno pasjonaci kolejnictwa, jak wszyscy mieszkańcu Pollinu będą mogli podziwiać maszyny, dzięki którym rano nie muszą stać w amlerskim korku, dzięki którym węgiel trafi o czasie do elektrowni. Mowa tu oczywiście o dniach kolejnictwa w Almerze, które już po raz drugi zawitają do Almery!

Dlaczego warto przyjechać na Dni Kolejnictwa w Almerze? Będzie to okazja do poznania innych ludzi, też kochających pociągi. Ponadto będziemy mieli okazje przez trzy dni podziwiać maszyny, które na co dzień ciężko pracują, lub są muzeach. Przez te trzy dnie będzie można zobaczyć unikatowe pociągi, na czele z Królem Baridajskich Torów, czyli Baridas Express.

yj8Z6Zxx.jpg


Oprócz różnego rodzaju pokazów, manewrów, przez przygotowywanie do jazdy jednego z parowozów, prezentacje lokomotyw przybyłych na dni kolejnictwa, przejażdżkę zabytkowymi składami i tymi nowymi też, będziemy mogli brać udział w różnych konkursach organizowanych przez Królewskie Koleje Baridajskie. Zagadki oczywiście będą związane z kolejnictwem szeroko pojętym. Dla zachęcenia dodam że łączna pula nagród to 50 000 libertów!

Tak więc, jeśli jeszcze Cię nie przekonałem Cię, tym że w łatwy sposób możesz zarobić, to może przekonam cię informacją że oprócz pociągów, będzie można posłuchać fajnej muzyki, zjeść jakiś baridajski specjał, czy bawić się dobrze z przyjaciółmi!

Czymże był artykuł promujący, bez piśnięcia choć pary z ust, na temat lokomotyw jakie się pojawią. Będą to oczywiście, zarówno elektrowozy, jak i spalinowozy i oczywiście parowozy. W śród nich: OK17, Tr12, Ty2, 213.901, EP09, EU07, SM42.

Dni Kolejnictwa w Almerze
31 marca, oraz 1 i 2 kwietnia


Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować władzą Almery, które zgodziły się, aby tego typu impreza odbyła się w Almerze. Dziękuję też Królewskiej Gwardii Baridasu, która zgodziła się zabezpieczać dni kolejnictwa. Ponadto bardzo dziękuję Fundacji Rodu von Thorn i jej przedstawicielowi Robertowi wicehrabiemu von Thorn, którzy to wsparli Królewskie Koleje Baridajskie S.K kwotą, która została w całości przeznaczona na nagrody w konkursach trwających podczas Dni Kolejnictwa w Almerze.

Prezes Królewskich Kolei Baridajskich
(-) Henryk bnt Wespucci
Ap7HPjqj.png
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Konrad Jakub Arped-Friedman, Thimoteus ik Hohentsolern, Paulus Buddus, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
11 195,00 lt
Ten artykuł lubią: Ludwik Tomović, Fryderyk von Hohenzollern, Laurẽt Gedeon I, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, John Rasmusen, Konrad Jakub Arped-Friedman, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Thimoteus ik Hohentsolern, Sorcha Raven, Julian Fer at Atera, Juliette Alatriste, Paulus Buddus, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Yennefer von Witcher, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Gratuluję artykułu i oczywiście zapraszam do odwiedzenia Almery :)
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Nie raz jechałem tymi kochanymi kolejami. Sam jestem wielbicielem pociągów. Jak będzie nowy komputer to na pewno stworzę trochę szkiców Kolejek. Tak trzymać! Leci dotacja.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Trzeba szykować galowy mundur na obchody dni kolei, bo czas leci ;)
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
PjUopo-DJio - wstaw pełen odnośnik do filmu z YouTube (np. https://www.youtube.com/watch?v=tLcpwwSRx24).
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
A na jakiej zasadzie odbędą się te dni kolejnictwa?Jak 10 lat Svlavinii czy jakoś inaczej? I o której godzinie będą te konkursy?
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
O matko. Realne KD ^^
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Potwierdzam - nie stoję w korkach, wsiadam do pociągu bylejakiego i zawsze dojeżdżam na miejsce i na czas! Będzie co świętować :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.