Egzamin dojrzałości jeszcze nie teraz

Sarmatki,Sarmaci!

Po burzliwych konsultacjach czas na ich krótkie podsumowanie. Przypomnijmy, że w planach miało być wprowadzenie egzaminu dojrzałości, który mieliby zdawać nowi mieszkańcy, a za ich przeprowadzenie miał odpowiadać Instytut Edukacji Sarmackiej. Planowano trzy części, dwie obowiązkowe, a jedną nie (samorządową). W wyniku konsultacji w porozumieniu z Kanclerzem - Robertem Januszem von Thornem podjęłam decyzję, że nie wprowadzimy egzaminu dojrzałości w życie. Hamulec ze strony społeczeństwa jest zbyt mocny i jest ryzyko, że po naszej rezygnacji, która już nastąpiła, egzamin zostanie zniesiony, bądź nie będzie miał go kto przeprowadzać.

W związku z tym prace nad egzaminem zostały zakończone. Jeśli oczywiście w przyszłości ktokolwiek będzie chciał pracować nad egzaminem, z przyjemnością pomogę przy tych pracach, bo pomysł jest. Brakuje tylko chęci społeczeństwa.

Z tego miejsca również bardzo pragnę podziękować Radzie Ministrów z którą miałam przyjemność pracować. Wiem, że cenna nauka, którą otrzymałam przyda się na przyszłość.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste.
Serduszka
4 945,00 lt
Ten artykuł lubią: John Rasmusen, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Cudzoziemiec, Yennefer von Witcher, Henryk Wespucci, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Krzysztof Czuguł-Chan.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Powiem, że cieszę się iż egzamin nie został wprowadzony. Poza obawa przed zdaniem go, mogłoby to jeszcze bardziej obniżyć opinie o Sarmacji przez co by nie rosła. Takie jest moje zdanie .
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Niezmiernie mi przykro, że nie udało wam się wprowadzić do końca tej zmiany, w moim mniemaniu bardzo istotnej, w życie. Mam nadzieję, że pomysł nie zostanie porzucony i trzymam kciuki, że uda wam się jakoś go doprowadzić do wejścia w życie :)
Odpowiedz Permalink
Joanna Izabela
Dobra decyzja ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Cóż. Sarmaci do pewnych rzeczy, jak widać, jeszcze nie dojrzeli.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Zmiana teoretycznie dobra lecz czy nie spowodowałaby zniechęcenia ?
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
kolejny kamyczek do więdnącego ogródka.
Odpowiedz Permalink
Peter West
I bardzo dobrze, nie potrzeba więcej biurokracji nam...
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Biurokracją to nie było, ale jedynie elementem wdrożenia nowych mieszkańców w Sarmację.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Opinię o danej mikronacji nie obniżają egzaminy, a spamerstwo i obniżanie jakości w dyskusji publicznej.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.