Gorąca Majka - pierwsza debata przed wyborami na Awarze

Do burzliwych wydarzeń doszło w czasie pierwszego oficjalnego spotkania wszystkich kandydatek na prezydenta Awary Południowej. Polityczki spotkały się w czasie 52 urodzin Edyty Bartosiewicz. Wybitna pieśniarka, singer-songrajterka, autorytet moralny i intelektualny, postanowiła doprowadzić w swoim plażonym domu do nieformalnego spotkania między paniami walczącymi o najwyższy urząd w państwie a przedstawicielami wyborczych elit.

Miłe urodziny szybko przeistoczyły się w jatkę. Majka Jeżowska i Ewa Bem groziły sobie wzajemnie uchwaleniem aktów prawnych delegalizujących to połowy dalekomorskie marlina (ulubiona ryba Jeżowskiej, polityczka często widywana jest na środku oceanu z harpunem w ręku), to hodowlę sówek uszatych, z powodu rzekomego zagrożenia, jakie stwarzają dla bezpieczeństwa na wyspie (Ewa Bem jest właścicielką największej z farm tych uroczych zwierząt).

Okazję postanowiły wykorzystać Maryla Rodowicz i Krystyna Loska. Obie panie odbyły szereg rozmów z potencjalnymi sponsorami kampanii, w tym z liderem organizacji brugijskich hokeistów, zainteresowanym budową na Awarze wielkiego sztucznego lodowiska. Stanisława Ryster i Barbara Bursztynowicz po prostu pięknie wyglądały.

Z Awary Południowej,
gorące wiadomości przekazał,
Bogdan Stalinowski
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr II Grzegorz.
Serduszka
5 865,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Wojciech Hergemon, Yennefer von Witcher, Henryk Wespucci, Laurẽt Gedeon I, Piotr II Grzegorz, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Ignacy Urban de Ruth, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Piotr II Grzegorz
Jako wicekról Baridasu będę się starał namówić na udział w wyborach Grażyny Torbickiej. Wiem, że z powodów relacji rodzinnych względem innej kandydatki, wciąż się waha, ale mam już dość rządów Komunistycznej Partii Awary. Uważam że tylko Komunistyczna Partia Awary (agralno-syndykalistyczna), której przewodzi, jest w stanie zapewnić naszej małej ojczyźnie pomyślny rozwój.
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Grażynę Torbicką* - #polskiePrzypadki #gramatycznaEndecja
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Niczego nie da się wykluczyć!

A wszystko się może zdarzyć, gdy serce pełne wiary.
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz, wszystko może zdarzyć się!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.