Rada Ministrów, Laurẽt Gedeon I, 08.01.2017 r. o 20:08
Kongres Regionów, a prace w MSW
Seria wydawnicza: Konferencje Rządowe

HUMt29ey.png

Wasza Książęca Mość!
Szanowni Samorządowcy!


W związku z rozpoczętą przeze mnie w dniu 29 grudnia 2016 r. dyskusją, w podsumowaniu której na bazie Waszych przemyśleń zostały wyłonione trzy główne panele dyskusyjne. Pogrupowane w nich przemyślenia
i wątpliwości dają podstawę do podjęcia przez Ministerstwo ds. Wewnętrznych dalszych dyskusji.

W dniu dzisiejszym dla potrzeb prowadzenia dialogu samorządowego oraz wspólnych działań samorządów
i centrali została oddana sala posiedzeń.

74mu43kv.png

Widząc, że zaraz po jej otwarciu pojawiły się pierwsze osoby mam nadzieję, że dyskusja będzie owocna.

Na potrzeby dyskusji zostały uruchomione następujące wątki na Forum Centralnym:

1. PANEL "SAMORZĄDOWE SERCE KRAJU".
2. PANEL "Z CENTRALĄ W TLE".
3. PANEL "CZY SYNERGIA JEST MOŻLIWA?".

Dodatkowo chciałbym nadmienić, iż Ministerstwo ds. Wewnętrznych kontynuuje prace nad "Planem emisji znaczków". Trwające prace w Królestwie Teutonii, Królestwie Baridasu, Sclavinii i Starosarmacji doprowadziły do złożenia samorządom kolejnej propozycji tj. emisji serii "Ojcowie Założyciele".

Mógłbym tu przytoczyć jakie osoby były typowane jako szczególnie zasłużone na szczeblu samorządowym i centralnym, ale wolał bym by osoby, które nie zdążyły zajrzeć do tych wątków teraz się z nimi zapoznały.

Większość z Was bardzo dobrze przyjęła tą propozycje, ale znalazł się też taki głos, w którym wyczuć można chęć zmiany nazwy tej serii. Jeśli takich głosów było by więcej to z chęcią to uwzględnię i nie wykluczam, że nazwa, jeśli taka była by wola większości zostanie zmieniona.

Tu chciałbym dodać, że wnioski zainteresowanych prowincji, właściciela instytucji lub osoby prywatnej mogą stanowić istotne źródło dochodu, którym przynajmniej częściowo można wesprzeć budżet wnioskującej prowincji, instytucji lub inicjatywy.

Zachęcam też do oddania głosów w Minisondzie numer 185 oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie: Gdybym zaczynał/a z czystą kartą przygodę z Sarmacją, wybrał(a)bym? Głosować możecie do 14 stycznia br.

Wszystkich mieszkańców Księstwa Sarmacji zachęcam również do odwiedzin kasy Poczty Baridajskiej. Zgodnie z wydanym przeze mnie postanowieniem w dniu 11 stycznia 2017 roku, o godzinie 19.50 zostanie wyemitowany znaczek "Dzień Pamięci Narodowej 2017" . Znaczek o nominale 2000Ⱡ ze względu na ograniczaną ilość emisji kupić będzie można za 3000Ⱡ.

PS: Na zakończenie dodam, że cieszy mnie fakt, że przynajmniej niektórzy z Was po moim ostatnim artykule z Konferencji prasowej w Ministerstwie ds. Wewnętrznych znów wysyłają kartki pocztowe. Gorąco Was wszystkich zachęcam.
xp4ta16M.png
(—) Laurencjusz mar. MaHi at Atera,
Minister ds. Wewnętrznych
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 122,00 lt
Ten artykuł lubią: Roland Heach-Romański, Fryderyk von Hohenzollern, Henryk Leszczyński, Cudzoziemiec, Adam Jerzy Piastowski, GdL, Julian Fer at Atera, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Julian Fer at Atera
jak widzę sporo mnie ostatnio ominęło :(
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.