Rada Ministrów, Cudzoziemiec, 31.12.2016 r. o 10:31
Wszystkiego najlepszego na 2017
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Wasza Książęca Mość,
Panie i Panowie,


Za niecałe 14 godzin skończy się 2016 rok. Przez wielu zapamiętamy zostanie jako jeden z najgorszych, które pamiętamy. Nie sposób przejść obok wielkiej dziury, która wyziera z naszych serc gdy patrzymy ile nam 2016 odebrał, tak zupełnie realnie.

Ale nie można przejść obojętnie również obok tego, co 2016 nam przyniósł. Nie jest nas tak wielu jak kiedyś nas było, tu w Sarmacji, ale nader radosne jest, gdy rodzą się nam dzieci. Wiem, że 2016 przyniósł nam przynajmniej troje dzieciaczków. Mateuszka, Zuzię i Ewusię. Być może było ich więcej, jeśli tak to wspaniale.

2016 to rok, w którym Sarmacja dała radę. Oczywiście dotknęły nas kryzysy, trudności, niekończące się konflikty. Tak było zawsze, jest teraz i zapewne będzie także w 2017 roku. To wyznacznik żywego, aktywnego i świadomego społeczeństwa zbudowanego przez niezwykłych ludzi. A każde z nas jest kimś niezwykłym — tak tu, w wirtualnym kraju, jak i przecież w życiu realnym, który istnieje poza ekranami naszych komputerów.

W tych ostatnich godzinach 2016 roku chcę Wam życzyć tego co uznajecie za najlepsze na ten nadchodzący 2017. Niech spełniają się Wasze największe marzenia, niech radość z awansów, wspaniałych wyzwań i rodziny będzie siłą, która pozwoli Wam przebrnąć przez kolejny rok w coraz mniej przyjaznym nam świecie. Bawcie się doskonale na sylwestrowej imprezie.


l8v2OnAE.png
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Yennefer von Witcher, Irmina de Ruth y Thorn, Baszar Svensson at Atera.
Serduszka
8 712,00 lt
Ten artykuł lubią: Paviel Gustolúpulo, Yennefer von Witcher, Paulus Buddus, Irmina de Ruth y Thorn, Konrad Jakub Arped-Friedman, Baszar Svensson at Atera, Laurẽt Gedeon I, Orjon Surma, Henryk Wespucci, Arkadiusz Maksymilian, Fryderyk von Hohenzollern, Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste, Adam Jerzy Piastowski, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Najlepszego w Nowym Roku :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.