Rada Ministrów, Cudzoziemiec, 23.12.2016 r. o 14:58
Świąteczne orędzie Kanclerza Księstwa Sarmacji
Seria wydawnicza: Orędzia Kanclerza

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
UTKK2w8v.png

Grodzisk, 23 grudnia 2016 r.Transkrypcja:
Cytuję:
Cześć! Przed nami kolejne święta Bożego Narodzenia. Święta, w których spotykamy się z Rodziną. Święta, w których dostajemy prezenty, jemy wspaniałą kolację, spotykamy się przy takich fajnych choinkach. Są to też święta, w których jest okazja żeby powiedzieć sobie parę ciepłych słów.

U nas, w Sarmacji na co dzień, mamy atmosferę, która ciepłym słowom akurat najmniej sprzyja. Bardzo często spotykamy się z sytuacjami odbiegającymi od najbardziej pozytywnych, które chcielibyśmy na co dzień oglądać, natomiast jest to świetny czas żeby sobie powiedzieć, za kilka sytuacji, zwyczajnie przepraszam. Tak jak ja przepraszam Was, tak samo mam nadzieję, że niektórzy z was przeproszą siebie wzajemnie i w nowy rok, który się zbliża wielkimi krokami, 2017, piętnasty rok istnienia Księstwa Sarmacji wejdziemy w atmosferze znacznie znacznie przyjemniejszej, od tej która na co dzień dzisiaj jest w naszym kraju spotykana.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, życzę Wam rodzinnej atmosfery, życzę Wam ciepła, życzę Wam szczęścia, może nawet trochę śniegu. Życzę Wam żeby wszystko, jeżeli chodzi o święta, Wam się udało i żebyście najbliższych kilka dni, które nas dzielą od końca tego roku, z nadzieją oczekiwali na przyjście kolejnego, i postanowili sobie dużo fajnych rzeczy, które uda Wam się dotrzymać. Bo z tymi postanowieniami często jest tak, że nie zawsze potrafimy je dotrzymać. Ale ja sobie postanawiam już dzisiaj, że piętnasty rok istnienia Księstwa Sarmacji obchodzić będę w radosnej atmosferze. Mam nadzieję, że uda nam się również spotkać na zjeździe, który planujemy na mniej więcej okolice obchodów piętnastej rocznicy. Życzę Wam wszystkim żebyście mieli okazję przyjechać na ten planowany zjazd. Życzę Wam również żebyście się świetnie bawili w nadchodzącą imprezę sylwestrową i żebyście z Waszymi Rodzinami fajnie ten czas spędzali.

A jeżeli zdecydujecie się jednak być w Sarmacji to żeby atmosfera świąt udzieliła Wam się również w rozmowach, jakie się będą w Sarmacji toczyć. W tych kilku ostatnich dniach tego kończącego się 2016, niezbyt fajnego powiedzmy sobie szczerze, roku, z nadzieją, że przyszły będzie znacznie znacznie lepszy i dla nas wszystkich indywidualnie, jak również dla nas jako grupy, jako pewnego społeczeństwa wirtualnego i całej Sarmacji. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, za swoje błędy z tego roku i z poprzednich sytuacji bardzo przepraszam. Ufam, że będzie możliwe żebyśmy znowu zaczęli fajnie ze sobą wszyscy współpracować. Zapomnimy, czy też odłożymy na półkę nasze niesnaski a razem współpracując zaczniemy budować Sarmację tak, jak Sarmacja tego wymaga.

Dziś jesteśmy największym krajem wirtualnego świata i kolejny kraj, Bialenia, z którą właśnie nawiązujemy fajne nowe stosunki dyplomatyczne, mam nadzieję, że współpraca tych dwóch największych krajów przyniesie również wiele wiele dobrego nam wszystkim. Z Dreamlandem sytuację mamy, jaką mamy, mam nadzieję, że również sytuacja się tutaj poprawi. Do naszych wspaniałych przyjaciół, zarówno z Dreamlandu, jak i Bialenii, jak i każdego innego wirtualnego kraju, również przesyłam najserdeczniejsze życzenia. I mam nadzieję, że co złego to nie my, i że docenicie również to, jak Sarmacja przez tych piętnaście lat budowała wirtualny świat, jak na niego wpływała, jak była zawsze otarta na współpracę i nadal otwarta jest.

Mam nadzieję, że wszystko fajnie nam się poukłada, życzę Wam raz jeszcze wszystkiego najlepszego. Śmigajcie do Rodzin, śmigajcie do stołów, bawcie się dobrze. Najlepszego! Dziękuję.


R2pvBQa8.png

Serduszka
17 199,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Yennefer von Witcher, Piotr II Grzegorz, Henryk Wespucci, Andrzej Fryderyk, Baszar Svensson at Atera, Vladimir ik Lihtenštán, Irmina de Ruth y Thorn, Orjon Surma, Roland Heach-Romański, Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste, Paulus Buddus, Konrad Jakub Arped-Friedman, Juliette Altrimenti, Tomasz Ivo Hugo, Joanna Izabela, Ignacy Popow-Chojnacki, Edward II, Fryderyk von Hohenzollern, GdL, Eddard Noqtern, Adam Jerzy Piastowski, Krzysztof Czuguł-Chan, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Siergiusz Asketil
Serdeczne pozdrowienia również Tobie, Robert! :)
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Dziękujemy, i życzymy z wzajemnością, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ;)
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Niech będzie przyjemniej. Choć przez chwilę.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Niech będzie ;)
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Nienawiść to spoiwo Sarmacji - silniejsze niż miłość. I to właśnie nienawiści życzę Wam wszystkim w nadchodzącym 2017. Obrzucajcie się błotem, krzywdźcie uczucia adwersarzy, odwołujcie się do jego/jej realnego wyglądu, pracy lub poglądów i to zawsze z negatywnym komentarzem!
Odpowiedz Permalink
Baszar Svensson at Atera
God Jul Wesołych swiat życzę wam i do siego roku aby 2017 był czasem wielkich zmian w Sarmacji :)
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
Wszystkiego najlepszego Kanclerzu! Obyś znalazł pod swoją choinką więcej miłości dla narodu teutońskiego.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Ja wolałbym więcej spokoju niż wielkich zmian w Sarmacji ;)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Ja bardzo kocham naród teutoński. Miewałem okresy zamieszkiwania w Teutonii. To, że wmawia mi się niechęć do Teutonii jest nieporozumieniem, chcę wierzyć, że wynikającym z braku zrozumienia istoty pracy w Centrali, a nie ze złośliwości ;)
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
Złośliwość to cecha całkowicie obca Teutończykom :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Całkowicie ;) wyrugowana na poziomie genetycznym w zamierzchłych czasach Pierwszego Cesarstwa ;)
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Looo szok jakie ładne zyczenia i to na żywo! Dziękuję! Wesołych Świąt!
Odpowiedz Permalink
Ignacy Popow-Chojnacki
Miło, że zawsze kanclerz ośmiela się nagrywać życzenia i inne ważniejsze wypowiedzi. Życzę kanclerzowi tego samego, co kanclerz życzył nam. Co do samej atmosfery - bez przesady, przecież większe konflikty są mało spotykane. :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@Ignacy dziękuję. Co do atmosfery, od paru miesięcy jest ona napięta ;) Musimy troszkę zluzować, znów nauczyć się sobie ufać... dziś tego brakuje.
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Radosnych Świąt! Samych sukcesów życzę Kanclerzowi i wszystkim Sarmatom!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Dziękuję Wasza Królewska Mość!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.