Park Stołeczny, Zbyszko Gustolúpulo, 14.12.2016 r. o 11:52
Dołącz do Sarmackiej Ligi Piłarskiej

n43KAfFo.png

Witajcie!

Zakończyliśmy niedawno 27. sezon Sarmackiej Ligi Piłkarskiej, której rozgrywki trwają nieprzerwanie od ponad 10 lat! Gramy na dość znanym w v-świecie systemie Xpert Eleven (xperteleven.com), który jest prosty w obsłudze, bezpłatny i zapewnia sporo frajdy przy minimalnym nakładzie czasowym.

Liga składa się w tej chwili z 40 drużyn podzielonych na 4 dywizje po 10 drużyn. Mamy aż 7 wolnych miejsc, 3 w Drugiej Klasie (3. poziom rozgrywek) i 4 w Trzeciej Klasie (4. poziom rozgrywek). Można też założyć swój kompletnie nowy klub! Z każdej dywizji awansują aż 3 drużyny, a w ostatnich sezonach walka o te miejsca toczyła się do ostatniego gwizdka!

Zachęcam serdecznie do dołączenia do zabawy, jak najbardziej mile widziane są nazwy drużyn z innych mikronacji - SLP już od wielu lat jest ligą międzynarodową! Dołączyć do ligi możecie korzystając z tego odnośnika.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z X11 to niczym się nie przejmuj, to jest również zabawa dla Ciebie! Na stronie Sarmackiej Ligi Piłkarskiej znajdziesz "Poradnik dla nowych trenerów" podzielony na trzy części, która zapozna Cię z podstawami prowadzenia drużyny w systemie X11.

W razie pytań czy problemów proszę pisać, chętnie pomożemy!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo, Kacper von Wloski.
Serduszka
7 348,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Tomasz Ivo Hugo, Henryk Leszczyński, Juliette Altrimenti, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Orjon Surma, Michał Michaelus, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Aaron Ramsey, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Juliette Altrimenti
Może tym razem będę mieć trwalszą motywację :P
Wysłałam zgłoszenie o odzyskanie mojej starej drużyny!
Odpowiedz Permalink
Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan
Poczuj się jak Franciszek Smuda, Wojciech Łazarek lub Janusz Wójcik i wyrusz w epicką podróż po fascynującym i różnorodnym świecie wirtualnej piłki nożnej!

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, prawdziwe emocje, unikalne sukcesy sportowe, którymi można chwalić się przy niedzielnym obiedzie lub podrywając dziewczyny w klubie. Gwarantujemy Ci tysiące godzin pasjonującej rozgrywki - w sam raz na długie zimowe wieczory! A to wszystko ZA CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Jeśli zarejestrujesz się jeszcze dziś, mamy dla Ciebie specjalną niespodziankę w postaci rozpoczęcia rozgrywek z 3 punktami w tabeli ligowej, oszałamiającej kwoty 100 000 000 na transfery w pierwszym okienku i gwarantowanego awansu do wyższej ligi po sezonie!

Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!

Polecam,
Zbigniew Boniek
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
A po prawdzie Rada Ministrów już pracuje nad wsparciem finansowym dla managerów :)
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
zdzisław kręcina aprówd.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Polecam wszystkim rozgrywki SLP. Może gra wymaga nieco cierpliwości, ale potem przynosi sporo radości.
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
A jest już plan wystartowania kolejnego sezonu? Strasznie długo coś z nim schodzi, aż szkoda...
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Dołącz lub nie... ale dołącz, mamy ciasteczka.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Liga prawie skompletowana - 38 ekip w czterech ligach. Akurat w prezencie pod choinkę dziś rusza kolejny sezon.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.