Herold, Paulus Buddus, 20.11.2016 r. o 23:45
Baridajskie życzenia rocznicowe

72SySt5C.png19 listopada 2016 r. obchodziliśmy oficjalne uroczystości 3. rocznicy panowania Jego Książęcej Mości Tomasza Ivo Hugona. Na tej wspaniałej ceremonii nie mogło zabraknąć także Nas - mieszkańców i obywateli Królestwa Baridasu. Z tego miejsca, jeszcze raz chciałbym podziękować, pogratulować i życzyć JKM kolejnych pięknych rocznic. Pozwolę sobie również przedrukować moje życzenia, wygłoszone podczas tych wzniosłych chwil. Z powodu nadmiaru realowo-wirtualnych obowiązków na kartce udało mi się napisać tylko przywitanie. Życzenia były wypowiadane spontanicznie i z głowy.


Cytuję:
Wasza Książęca Mość!
Trzy lata Twojego panowania to ciekawy i zarazem burzliwy okres w Sarmacji. Wiele się zmieniło - na dobre, ale także na złe. Na szczęście tych dobrych jest o wiele więcej.
Jak wspomniał Kanclerz tylko JKW Helwetyk zasiadał na stolcu dłużej niż Ty. Więc złośliwi mogą nazywać Ciebie "dziadkiem" albo nawet, mianem starego. Gdyby tak głębiej się zastanowić te trzy lata Twojego panowania to nie starość - to doświadczenie! Doświadczenie dzięki, któremu trzymasz całą Sarmację w porządku.
W tym dniu staję jako przedstawiciel Baridasu! I w tym dniu w imieniu wszystkich tych zebranych i tych, którzy łączą się z Nami - chciałbym podziękować: za ojcowską opiekę i za wytrwałość z Nami.
Wasza Królewska Mość! Dziękuję za ojcowską opiekę i ale i ojcowskie traktowanie. Czasem i tak trzeba. Na kolejne lata panowania w imieniu swoim jak również Królestwa Baridasu życzę wielu sił i radości w tym co robisz dla Nas.Obywatele Baridasu również pragną podziękować Tobie. Wśród takowych znalazł się Jaśnie Wielmożny Laurencjusz markiz Ma Hi at Atera.

Cytuję:
Wasza Książęca Mość!

Z okazji 3 rocznicy koronacji chciałbym życzyć Waszej Książęcej Mości przede wszystkim cierpliwości, spokoju i zachowania dobrego humoru. W tych trudnych czasach życzę ponownego pojednania sarmackiego społeczeństwa oraz motywacji i wytrwania w działaniu na rzecz Księstwa Sarmacji by służyło wszystkim jako dobro narodowe.

Poza tym, życzę miłościwie nam panującemu by monarchia trwała wieczne, a wszelkie republikańskie ruchy, żeby skupiły się na budowie państwa miast podgryzania korzeni jego.

Alaliż powiedziane jest "wszelka władza w rękach Narodu spoczywa, a monarchia parlamentarna służy jej podtrzymaniu".

WKM nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, bo on i tak upłynie oraz miej nie mniej wyrozumiałości dla nas Twoich poddanych Sarmatów, niż masz teraz.

6taHj2Fy.png


Życzenia, wysłane za pośrednictwem Poczty przesłał również Prześwietny Ivan hrabia von Lichtenstein.
Cytuję:
Wszystkiego najlepszego!
Mądrych i szczęśliwych rządów.

Od wszystkich i każdego z osobna:
Vivat Książę! Niech Żyje Książę! Vivat Sarmacja i wszystkie stany!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 645,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Laurẽt Gedeon I, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Andrzej Fryderyk, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Cudzoziemiec, Tomasz Ivo Hugo, Henryk Wespucci, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Leszek de Ruth, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Mam nadzieję, że na kolejną rocznicę naród baridajski będzie już żył w zgodzie :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Pięknie dziękuję za życzenia :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
WKM!

Nieco może spóźnione, ale myślę, że lepiej późno niż wcale i dlatego życzę wszystkiego najlepszego, dobrego humoru i dalszych zacnych lat w sprawowaniu władzy :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.