Bullace Inc., Albert Felimi-Liderski, 20.11.2016 r. o 19:49
FC Bullace – Droga ku chwale [Podsumowanie Sezonu XXVII]
Seria wydawnicza: FC Bullace

52Jej4Oh.png


Minęło trochę czasu od mojej ostatniej notki nt. FC Bullace. W sumie to nieco więcej niż „trochę”. No ale nic. Uznałem, że tym razem muszę się zmobilizować i podsumować chociaż dobiegający do końca sezon dwudziesty siódmy. Czytelniku, jeśli mimo to chcesz poznać dawne dzieje FC Bullace — nic prostszego. Wystarczy kliknąć tutaj, żeby zapoznać się ze wszystkimi dotychczas wydanymi artykułami oraz zobaczyć drogę, drogę ku chwale, drużyny FC Bullace sezon po sezonie. Serdecznie zapraszam.

Przechodząc jednak do spraw bieżących — zakończony sezon mogę z pełną świadomością uznać za udany. Na sam początek tabela końcowa:

aB9r31wf.png

Piąte miejsce w pełni nas satysfakcjonuje. Nie nastawialiśmy się na walkę o awans — celem było pewne, spokojnie utrzymanie w lidze bez konieczności drżenia o punkty do samego końca. Cel ten został osiągnięty. Do tego na ostatniej prostej wyprzedziliśmy jeszcze ekipę z Feru, co także jest miłym akcentem podwyższającym morale.

Drużyna jest naprawdę silna, nie składa się z samych trzydziestoparoletnich dziadków, więc perspektywy są ogromne. Perspektywy... czy w nadchodzącym sezonie postaramy się o awans, czy jednak zaczekamy jeszcze jeden wirtualny rok? Ciężko powiedzieć, w sztabie wciąż trwają rozważania na ten temat. Cel długoterminowy jest jednak niezmienny: podwójna korona.

Dziękując za przeczytanie tego dosyć krótkiego, ale mimo wszystko napisanego od serca podsumowania, zapraszam do zapoznania się z garścią statystyk z mijającego sezonu:NAJLEPSI ZAWODNICY

rh0lWHRl.png
H. Mejia
Napastnik
15 spotkań
10 punktów
6 bramek
4 asysty

Hyde Mejia to nasz czołowy strzelec — wielokrotnie ratował nam skórę w trudnych momentach i chwała mu za to.

kgkI3n3O.png
A. Graves
Pomocnik
17 spotkań
5 punktów
1 bramka
4 asysty

Al Graves to zawodnik, który w tym sezonie najwięcej razy pojawił się na boisku. Podpora środka pola naszej drużyny ma dopiero 25 lat, więc jeszcze wiele przed nim.

dvWjMPrH.png
Glyn Allen
Pomocnik
15 spotkań
8 punktów
2 bramki
6 asyst

Glyn Allen to istna maszynka do asyst, jego wizja i piłkarski szósty zmysł wielokrotnie pomagały dostarczać partnerom idealne podania.STATYSTYKI DRUŻYNOWE

ILfPsn48.png

Nasze wyniki w tym sezonie nie powalają, ale cóż — ważne, że cel został osiągnięty. Dwie porażki spoza ligi pochodzą z pucharu, w którym odpadliśmy już w pierwszej fazie, dwukrotnie ulegając FC ANGSTREM 1-2.


BjHBheq9.png

Przewaga bramek straconych nad zdobytymi to niejako konsekwencja większej ilości porażek w mijającym sezonie. Rzadko wygrywaliśmy mecze znaczną ilością goli, a przegrywać zdarzało się nam dosyć okazale...

Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Zbyszko Gustolúpulo, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 533,00 lt
Ten artykuł lubią: GdL, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Paulus Buddus, Krzysztof Czuguł-Chan, Zbyszko Gustolúpulo, Michał Michaelus, Tomasz Ivo Hugo, Leszek de Ruth, Yennefer von Witcher.
Komentarze
Paulus Buddus
Środek tabeli to może nie marzenie, ale zawsze bezpiecznie :) Gratulacje!
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Bardzo fajne i ciekawe podsumowanie. Do zobaczenia w przyszłym sezonie w Pierwszej Klasie :)
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Za rok w Ekstraklasie!
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Wando, jaki rok... W nowym sezone! :D
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Decyzja o awansie zawsze trudna, ale mimo wszystko kusi! :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.