Park Stołeczny, Cudzoziemiec, 15.11.2016 r. o 16:56
Robert Janusz von Thorn — przyszła Rada Ministrów

46xvE1y7.png

Nie da się trwać na rządowym posterunku samotnie. Nie da się też sprawnie rządu prowadzić, jeśli grupa osób w niego zaangażowanych jest zbyt wielka. Nauczony doświadczeniem unikam mnożenia bytów, a jednocześnie stawiam na ludzi, którzy są doświadczeni, umieją znaleźć się w różnych sytuacjach, a do swej pracy podchodzą z niezbędnym zaangażowaniem. Cechą, której szczególnie szukam u swych współpracowników jest "chce mi się pracować!". Zwycięskiej i dobrej ekipy się nie zmienia, ewentualnie dopasowuje się ją do właściwszych zadań. Tak też robię. Z oczywistych powodów nie ma w niżej przedstawianej ekipie obecnego ministra ds. społecznych, choć, jak zapewnia, jest gotów wejść do każdego rządu, który powstanie. Takiej współpracy i ja w przyszłości nie wykluczam. Tak jak wspominałem wcześniej będę również mocno i aktywnie współpracował z Jaśnie Oświeconym diukiem Krzysztofem Czuguł-Chanem, który działając w NIA, i pracując nad planem gospodarczym, czynić to będzie poza Radą Ministrów, choć kto wie, czy i tu zmiana nie zajdzie ;)

Szanowni Państwo. Mam wielką przyjemność przedstawić grupę osób, dzięki której postanowiłem wystartować w tych wyborach, która stanowić będzie siłę przyszłej Rady Ministrów. Ludzie doświadczeni, odpowiedzialni i mający wizję. Ludzie chcący działać. Ludzie potrafiący bronić swojego zdania i potrafiący rozmawiać z Wami. Oto my!


u013sG3U.png

Jaśnie Oświecona diuczessa Rihanna Aureliuš-Sedrovski — pojawiła się w Sarmacji 21 kwietnia 2012 roku, ale już wcześniej, w 2010 roku widywana była w Grodzisku i pełniła funkcję dyrektora Grodziskich Zakładów Komunikacyjnych. Obecnie mieszka w Teutonii. Po powrocie w 2012 rozpoczęła intensywną karierę w dziennikarstwie. Przeprowadzała wywiady i flesze polityczne. W naturalny sposób zainteresowała się polityką rozpoczynając karierę w tej dziedzinie.Aktywnie działała zarówno w centrali i samorządzie. Pełniła funkcje Sekretarza ds. wynagrodzeń, Ministrów Informacji, Dziedzictwa Narodowego, Finansów i Gospodarki, oraz Podkanclerzego. Kilkukrotnie zasiadała w Sejmie, obecnie pełni funkcję Marszałka Sejmu. Jest doświadczonym politykiem i działaczem samorządowym. Mimo politycznej kariery nie porzuciła swej największej miłości — dziennikarstwa i pisania powieści. Wydaje (mocno niestety nieregularny, ale to tak specjalnie) Puls Sarmatów. W Radzie Ministrów zajmie się kontynuacją swej pracy z mijającej kadencji — sprawami edukacji. Przygotowuje i wdrażać będzie egzamin obywatelski, sprawować będzie nadzór nad IES.

Jaśnie Wielmożny markiz Laurencjusz Ma Hi at Atera — swe sarmackie życie rozpoczął 13 sierpnia 2014 roku. Obecnie zamieszkuje Baridas. Prawdziwy kosmopolita. Działał aktywnie w każdej części Księstwa Sarmacji i jak mało kto zna problemy, z którymi na co dzień borykają się samorządy. Na szczeblu centralnym pełnił funkcje ministerialne, był również podkanclerzym, członkiem PKOJ, członkiem KKW, ambasadorem, kierownikiem IES. Aktywnie działa w Książęcych Siłach Zbrojnych, w których jest komendantem WKU i p.o. dowódcy 1. GRO. Obecnie pełni funkcje Marszałka Dworu Jego Królewskiej Mości Króla Baridasu, Podskarbiego Królestwa i Komendanta KGB. Zaangażowany w odtworzenie Królewskiej Gwardii Baridasu. W Radzie Ministrów zajmie się sprawami wewnętrznymi, szczególnie Pocztą Baridajską, nadzorem nad SOBOS i WIO, kontaktem z samorządami, nadzorem nad instytucjami użytecznymi społecznie.

Jaśnie Oświecony diuk Misza Korab-Kaku — jeden z najstarszych stażem mieszkańców Księstwa Sarmacji. Mieszkaniec Teutonii. Narodził się w Sarmacji 28 maja 2002 roku, a od roku 2007 niemalże stale obecny. Diuk-hrabia, generał brygady. Monarchista do szpiku kości. Bojownik o prawdę i sprawiedliwość. Od zawsze związany z działalnością polityczną. Dziś głos rozsądku, także dla nas. Aktywnie tworzył wiele historycznych sarmackich partii politycznych. W przeszłości pełnił funkcje Interrexa, Regenta, Kanclerza, Ministra. Wielokrotnie był wybierany na stanowisko senatora, posła oraz Marszałka tych Izb. Wsławił się jako twórca wielu innowacyjnych rozwiązań i wydarzeń. Żywo zainteresowany rozwojem KS i rozważną ewolucją naszej zabawy. Dzielnie walczy z "niesprawiedliwościami systemu oceny aktywności mieszkańców". W mijającej kadencji okazywał wielką pomoc w dyskusjach na forum rządowym, jest m.in. współautorem zmiany przepisów dotyczących aktywności. W nowej Radzie Ministrów zajmie się sprawami społecznymi — będzie sprawować nadzór nad GQ, zajmie się organizacją i promocją plebiscytu "Inicjatywa Miesiąca", w jego gestii znajdą się dotacje i nagrody dla twórców oraz wsparcie sarmackich sportowców.


wicehrabia Robert Janusz von Thorn — sylwetkę kandydata na Kanclerza, krótką w swej formie znajdziecie w wyborczej ulotce, w tym miejscu. A mówiąc szerzej... Aktualnie pełnię funkcje:
  • Kanclerza Księstwa Sarmacji.
  • Marszałka Dworu Książęcego.
  • Sekretarza stanu ds. informacji Dworu Książęcego.
  • Kierownika resortu skarbu Starosarmacji.

A co było kiedyś?:
Wielokrotny poseł, senator, minister i Kanclerz, Regent, członek Rady Regencyjnej, Namiestnik, przedsiębiorca, działacz samorządowy, członek Książęcej Komisji Wyborczej, Trybunału Koronnego i PKOJ. W sierpniu 2006 roku podjąłem prace nad projektem, którego owocem stało się Cesarstwo Valhalli. Byłem rektorem i założycielem Sarmackiej Szkoły Nauk Społecznych oraz Uniwersytetu Grodziskiego. Powołałem do życia Instytut Historii Marchii Trzyczaszkowskiej. Posiadam tytuł naukowy profesora net. nadany mi decyzją JKM Edwarda II w dniu 31 maja 2016. Założyłem Galerię von Thorn, Sarmacką Ligę Hokeja, Sarmacją Ligę Piłkarską, Wandejską Ligę Piłkarską i Sarmacką Ligę Footballu Amerykańskiego. Zakładałem i aktywnie działałem w kilku partiach politycznych. Pełniłem funkcję Prezesa i Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej oraz Rektora Uniwersytetu Królewskiego w Dreamopolis (Dreamland).


Zostałem wyróżniony:
  • w roku 2016 — odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Dreamlandu i tytułem hrabiego w Królestwie Dreamlandu. Tytułami: Sarmata Roku 2015, Osobowość Sportu 2015, Osobowość Polityczna 2015, Osobowość Polityczna Nagroda Publiczności 2015.
  • w roku 2008 — Laureat nagrody UNICORN MEDIA CORPORATION AWARDS w kategorii: Twórca najlepszego artykułu - styczeń-marzec 2008; 6 miejsce w Rankingu "40 osób, które miały największy wpływ na v-świat"; finalista plebiscytu "Pióra Feniksa 2007".
  • w roku 2006 — Sarmata Roku 2006.

46xvE1y7.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Henryk Leszczyński.
Serduszka
6 326,00 lt
Ten artykuł lubią: GdL, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Orjon Surma, Henryk Leszczyński, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Daniel January von Tauer-Krak, Henryk Wespucci, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser.
Komentarze
Yennefer von Witcher
Czy pańska Rada ministrów będzie miała stałą aktywność czy aktywność skokową?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Moja rada ministrow będzie miała aktywność. Tak jak miała ostatni, żaden z ministrow nie zrezygnował przez cala kadencje. Odwołany został tylko jeden. Ministrowie dzialali cala kadencje, i tak samo będzie w kolejnej kadencji.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
A czy jest Pan w stanie zagwarantować, że pańscy ministrowie-Rihanna i Misza, będą mieli stałą aktywność czy jak do tej pory zrywy gdy aktywność im się kończy?
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
A czy kandydatka jest w stanie może łaskawie zająć się budowaniem kampanii pozytywnej? Można liczyć od pani na skład Rady Ministrów? A może na jakiś niepisany na kolanie, spójny program? A jeśli i to nie, to czy chociaż przez wzgląd na nazwisko, miast nieudolnie podgryzać zajmie się pani meritum?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Jestem w stanie zagwarantować ciężką pracę moich ministrów, tak jak ciężko pracowali w minionej kadencji.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Droga Pani. Jak wiemy Rada Ministrów pracuje również zakulisowo i gwarantuje, że praca wre. Moja aktywność obecnie jest na dobrym poziomie.
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Uszczypliwości nigdy nie za wiele Robercie :D ale już dzielisz skórę na niedźwiedziu? :D
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Życzę powodzenia. Mi też się dostało prywatnie :(
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Paulus jakich uszczypliwości? jakie dzielenie skóry?

Przedstawiam ludzi, z którymi stworzę Radę Ministrów. To odpowiedzialne działanie. Macie pełnię informacji. Jeśli inni kandydaci takiej informacji nie podadzą, to nie będą poważnymi kandydatami.
Odpowiedz Permalink
Henryk Wespucci
Bardzo ładna Rada Ministrów, a co do tych skoków aktywności... kurczę musze sobie podbić aktywność bo mi się skończy :).
Odpowiedz Permalink