Park Stołeczny, Cudzoziemiec, 11.11.2016 r. o 13:54
Doświadczenie Wizja Odpowiedzialność — Robert Janusz von Thorn, Kanclerz

Szanowni Państwo!

W dniach 25-27 listopada po raz pierwszy odbędą się bezpośrednie wybory Kanclerza Księstwa Sarmacji. Inicjatywa i reforma, którą zapowiadaliśmy z KPOM w ostatniej kampanii wyborczej, zrealizowaliśmy zgodnie z naszymi zapowiedziami. Już dziś widać, że był to kierunek dobry, a nasza WIZJA okazała się słuszna. Wielu mówiło, że kandydatów nie będzie. Faktycznie mamy ich czworo! I to zróżnicowanych! To doskonała wróżba dla dalszego rozwoju sarmackiej sceny politycznej.

Mamy niebywałą okazję by na nowo zbudować naszą polityczną klasę, by wypracować dobre i szanowane przez wszystkich mechanizmy i tradycje polityczne, w tym mechanizmy pokojowego przekazania władzy, poszanowania przeciwników, dyskusji i debat.

Postanowiłem, że ponownie stanę przed Wami prosząc o Wasz głos. Chcę ponownie zasiąść w fotelu Kanclerza, wziąć na siebie odpowiedzialność na skuteczne wdrożenie wprowadzonych zmian. Chcę móc Was reprezentować godnie i bez względu na to jakie idee za Wami stoją. Nie zawsze się zgadzamy, ale to akurat dobrze, bo możemy rozmawiać i nasze postawy i przekonania rozwijać. Ja mam coś do udowodnienia, i poprawienia, wiem, gdzie i jakie popełniłem błędy, ostatnie tygodnie i miesiące pokazały mi, że mimo dużej pracy nad charakterem muszę wciąż te prace dalej podejmować. Pozwólcie mi to zrobić i pozwólcie by moje DOŚWIADCZENIE, WIZJA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ służyły Wam i całemu Księstwu Sarmacji!

Jestem do Waszej pełnej dyspozycji. Pytajcie tu, na PK, na FB, na IRC. Odpowiem na każde pytanie. Program i ekipę z jaką budować będę Rząd przedstawię w najbliższym czasie. Bo program i ekipę mam. Nie powiem Wam, że program i działania powstaną dopiero gdy będę Kanclerzem. To nie byłoby odpowiedzialne. Musicie wiedzieć na co i na kogo postawicie. Obiecuję, że się nie zawiedziecie.

Już dziś proszę o Wasz głos!


QY4F0i4n.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 388,00 lt
Ten artykuł lubią: Yupeng Beijin-Zhao, Mateusz von Thorn-Chojnacki, Kacper Chatliński , Adam Jerzy Piastowski, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Irmina de Ruth y Thorn, Zbyszko Gustolúpulo, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, GdL.
Komentarze
Yupeng Beijin-Zhao
Najlepszy materiał promocyjny, jaki widziałem w Sarmacji.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Bardzo Ci dziękuję @Xiyang!
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Dobra,zarzucę honorowo luźne pytanie: Czy na przyszłą kadencję będzie planowana jakaś rozbudowa Sarmackiej Ligi Piłkarskiej?

Przykładowo: utworzenie jej własnego zarządu, systemu prawnego, dotacje dla grających, promocja SLP, stworzenie jakiejś państwowej ligi amatorskiej (regularnie resetowanej, żeby można było ćwiczyć zmysł taktyczny i nie ubolewać nad koniecznością rywalizowania z zespołami, będących w SLP od wielu sezonów, mających dużo lepsze zaplecze finansowe i przede wszystkim lepszych zawodników.)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Odpowiem od razu ;)

SLP jest ligą, która jest niezależna od Rządu. To jest fakt, który niejako determinuje wpływ Rządu na jej funkcjonowanie. SLP formalnie dysponuje swoim zarządem, czy nie tyle zarządem co wskazanym przez SFSP prezesem ligi. Próbowałem już raz zbudować coś na kształt zarrządu i odpowiedzialności wszystkich sarmackich federacji ją budujących, ale... nie było w tych federacjach zainteresowania (mówię tu o Teutońskiej i Baridajskiej). W sumie nic nie stoi na przeszkodzie by do tematu wrócić, lub zrobić wybory do Zarządu SLP :) Ale to już kwestia samej SLP, nie Rządu.

Co do Rządu - to jeszcze w tej kadencji, zgodnie z zapowiedziami, jakaś forma wsparcia finansowego dla aktywnych grających managerów się pojawi. Mamy jedną propozycję, będziemy ją omawiać.

Co do kolejnej ligi amatorskiej, resetowanej można pomyslec, ale to znow niezaleznie od Rządu :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Marketingowo super, ale bez szczegółów, stąd moje pytanie:

Kiedy będziemy mogli zapoznać się z Twoją ofertą, że tak to luźno nazwę na politykę w nowym Sejmie Wielkim?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Oczywiście wkrótce! Kampania wyborcza dopiero się rozpoczyna, a co za tym idzie zarówno program (zarysik, malutki, jest w ulotce widoczny), jak i ekipa przedstawione zostaną w najbliższych dniach.

Musicie mi wybaczyć, że nie wrzucam wszystkiego na raz, ale na pewno byście nie przeczytali wszystkiego ;), a poza tym dopiero wczoraj o 21:00 wróciłem do domu po ponad 4 dniach nieobecności. Wszystko muszę teraz ubrać w słowa tylko :)
Odpowiedz Permalink
Kacper Chatliński
Będę na pana głosował.
Permalink
Cudzoziemiec
@Kacper bardzo dziękuję!
Odpowiedz Permalink