Różany Ogród - powstanie

Witajcie,

Dzisiaj zaproszę Was w podróż w głąb mego lenna, a mianowicie do mojego ogrodu, który tworzyłam wraz z projektantami i będę miała dla Was zadanie.

Jak sami wiecie jako hrabina Róży Wiatrów i wielbicielka róż i ich zapachów, postanowiłam założyć swój własny różany ogród, hodując najznakomitsze róże, które potem może wystawię na sprzedaż.

Różany Ogród jak dobrze wiemy z poprzedniego artykułu został założony w hołdzie Georgowi III jako władcy tych ziem. Po długich poszukiwaniach i brodzeniu po wielkich mokradłach i wielkich połaciach ziemskich, udało mi się znaleźć kilka róż, które mogłam zasadzić w moim ogrodzie aby rosły. Sprowadziłam sławnych ogrodników praktycznie z całego v-świata, kórzy doglądali i dbali o moje róże. Ogrodnicy wraz z projektantami dzień i noc dbali o to jak maja one zostać ulokowane i jak powinien wyglądać wspaniały ogród hrabiny. Oczywiście moja cegiełka tez została do tego dołożona. Chciałabym się pochwalić efektem prac projektantów i róży, która była prekursorką powstania samej nazwy.

Ogród

Xd8Y656X.jpg

Y9aGTmhk.jpg

Wygląd od strony pałacu

iStock_tyler_tx.jpg

Róża moja ulubiona
91273dd0cd0d4070.jpg

A teraz zadanie dla Was. Jak powinien wyglądać pałac hrabiny Róży Wiatrów. Czekam na Wasze propozycje.

Mam nadzieje, ze powoli zakochujecie się w lennie, a jeśli nie to trudno. Jednakże głęboko wierze, że odwiedzicie mnie i sami poczujecie zapach róż. W następnym odcinku opowiem o fabryce perfumów i olejków.

Pozdrawiam Was
Hrabina Róży Wiatrów
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Tomasz Ivo Hugo, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
6 246,00 lt
Ten artykuł lubią: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Baszar Svensson at Atera, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Tomasz Ivo Hugo, Gotfryd Slavik de Ruth, Patryk Pulikowski, Adam Jerzy Piastowski, Mateusz von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Lubie wypoczywać w tych twoich ogrodach. Sama wiesz ile radości odnajduje w tych chwilach w nim spędzonych.
Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Oj wiem mężu ile Ci radości to sprawia:) nie raz ogrodnicy mówili mi ze mój mąż przesiaduje i rozkoszuje się w zapachu :) mam nadzieje mężu ze będziesz częściej :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Wpadnę do Cb pod warunkiem, że zrobisz pączki z moim ulubionym nadzieniem różanym. Tylko, że trzeba będzie zlikwidować kilka różyczek do tego celu :P
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Zatem zapraszam do mnie. Moi kucharze zrobią:)
Odpowiedz Permalink
Mateusz von Thorn-Chojnacki
Fajne zdjęcia :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.