Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 31.10.2016 r. o 22:22
Listopadowe lenna w narracji (wciąż można się zgłaszać)
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

Moi Drodzy!
T
o już ósmy miesiąc "Tygodnia z Lennem". Tym razem nie zgłosiło się tylu Lenników, ile jest tygodnie, ale jeszcze nic straconego. Do swoich włości zaproszą nas w listopadzie: Prześwietna Hrabina Irmina de Ruth y Thorn, Jaśnie Oświecony Diuk Krzysztof Czuguł-Chan oraz Prześwietny Hrabia Paulus Buddus.

J
uż w tym tygodniu (31 października-6 listopada), do Różanego Ogrodu zaprosi nas Hrabina de Ruth y Thorn. To jej drugi debiut ;-) W trzecim tygodniu (14-20 listopada) Diuk Czuguł-Chan znowu nas uraczy trunkami w Wilczej Kniei. W ostatnim tygodniu - 28 listopada - 4 grudnia Hrabia Paulus Buddus ponownie będzie próbował rozkochać nas w Els.

Zapisy na wciąż trwają! Czekam do 6 listopada (tydzień 7-13)
i do 20 listopada (tydzień 21-27)!

J
ak zauważyliście, tym razem nie udało się znaleźć chętnych na wszystkie tygodnie miesiąca. Mam nadzieję, że jeszcze nic straconego i na dwa pozostałe tygodnie się zgłosicie, moi drodzy Lennicy. Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

Zapisy na wciąż trwają! 7-13 i 21-27 listopada czekają!

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się pod koniec listopada na edycję grudniową.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Kacper Chatliński , Yennefer von Witcher.
Serduszka
5 034,00 lt
Ten artykuł lubią: Irmina de Ruth y Thorn, Yupeng Beijin-Zhao, Yennefer von Witcher, Avril von Levengothon, Baszar Svensson at Atera, David de Hoenhaim, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
GdL
Jak założyć lenno? Kto może, gdzie to jest opisane?
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Wniosektrzeba złożyć.
Odpowiedz Permalink
Malcher Estery Naw
Dołączam się do pytania. Gdzie jest to opisane? Kto może otrzymać lenno? Ciekawa inicjatywa, tylko brakuje podstawowych informacji o samych lennach.
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Malcher,

Lenno zakłada się w wątku Książę, we wnioskach inne. Tam piszesz jakie lenno i gdzie będzie ulokowane. Potem JKM pisze w odpowiednim samorządzie, ze taki osobnik wystąpił do niego z wnioskiem o lenno i wtedy władze opiniują i piszą albo tak albo nie. Natomiast mój drogi wniosek o lenno możesz składać dopiero po uzyskaniu stopnia barona.
Odpowiedz Permalink
Malcher Estery Naw
Dziękuję bardzo za informacje ;).
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.