Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 26.10.2016 r. o 19:53
To który Lennik ugości nas tym razem?
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

L
istopad będzie już ósmym miesiącem konkursu "Tydzień z Lennem"! Zapraszam Was moi Drodzy do zabawy w listopadzie! W tej edycji aż 5 tygodni do zagospodarowania!

Zgłaszać można się do niedzieli 30 października.

B
ardzo serdecznie dziękuję Prześwietnemu Hrabiemu Paulusowi Buddusowi. Co tu dużo pisać - zakochałem się w Hrabstwie Els i mam nadzieję, że będziemy je w Tygodniu częściej gościć. Bardzo serdecznie dziękuję niezawodnemu Diukowi Czuguł-Chanowi, który zechciał nas zabrać do Wilczej Kniei. Było bardzo wesoło i smacznie, a co złego to nie ja ;-) Mam nadzieję, że jeszcze Diuk nas niejednym specjałem uraczy w Tygodniu. W tym tygodniu jeszcze zapracowany Wielmożny Wicehrabia Robert Janusz von Thorn zabierze nas do Wsi Czekany - nie mogę się doczekać.

M
am też nadzieję, że kolejni Lennicy pójdą w ślad znakomitych Lenniczek i Lenników, którzy w poprzednich miesiącach tak piękne narracje prowadzili. Myślę, że ich artykuły pokazują, że może to być świetna zabawa zarówno dla Uczestników, jak i obserwatorów-czytelników. Oczywiście słowa słowami, ale podziękowania będą wymierne!

Z
apraszam oczywiście wszystkich Lenników do kolejnej, LISTOPADOWEJ edycji konkursu książęcego “Tydzień z lennem”. Dajcie się poznać od tej strony! Pokażcie innym Sarmatkom i Sarmatom jak wspaniałe jest Wasze Lenno.

D
la przypomnienia: Każdy zakwalifikowany Uczestnik, w wyznaczonym przeze mnie tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) będzie musiał napisać i opublikować na stronie głównej (sarmacja.org) co najmniej 1 artykuł, liczący co najmniej 1 tys. znaków (ze spacjami). Oczywiście artykuły muszą być unikalne w ramach konkursu, co oznacza, że jeśli ktoś będzie brał kolejny raz udział, to artykuły będą musiały się zauważalnie różnić od artykułów, które brały udział poprzednio. Ale “w ramach konkursu”, co oznacza, że każdy może przypomnieć Sarmatkom i Sarmatom swoje artykuły nie biorące udziału w konkursie, zwłaszcza sprzed dzisiejszego dnia; oczywiście pod warunkiem 1 tys. znaków (ze spacjami). Uczestnik musi opublikować co najmniej jeden taki artykuł, a maksymalnie 5 (o tym górnym poziomie poniżej). Za każdy taki artykuł, Uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną. Dzięki porozumieniu z JKW Kanclerzem i szanowną Radą Ministrów, już dzisiaj mogę z całą pewnością ogłosić, że nagroda za jeden artykuł będzie wynosić 3 000 lt. Jednak nagroda dla jednego Uczestnika w danym miesiącu nie będzie wyższa niż 15 000 lt; stąd te max 5 artykułów spełniających warunek ilości znaków. I żeby nikt nie “odfajkował” wszystkiego w jeden dzień - tylko jeden spełniający warunek ilości znaków artykuł z danego dnia będzie nagradzany. Każdy Uczestnik, który opublikuje maksymalną ilość artykułów w danym miesiącu, zostanie nagrodzony złotym medalem Orderu Liry (literatura). Oprócz nagrody gwarantowanej, każdy Uczestnik będzie mógł zdobyć dodatkowe nagrody. Jednak o ile nagrody przewidziane od początku, są przyznawane z racji wzięcia udziału, a konkretniej napisania artykułu/-ów, tak dodatkowe już będą do zdobycia w ramach PLEBISCYTÓW. Raz na kwartał będę przeprowadzał głosowanie na najlepszy, w minionym kwartale, artykuł biorący udział w konkursie. Zwycięzca otrzyma 15 000 lt. Natomiast raz na rok zorganizowany zostanie konkurs na najlepszy CYKL artykułów - zwycięzca otrzyma 45 000 lt. "Cykl", ponieważ tutaj pod uwagę będzie brana twórczość Uczestnika, który napisał w swoim tygodniu co najmniej 2 artykuły biorące udział w konkursie.

S
erdecznie zapraszam Wszystkich do zabawy! Zgłoszenia proszę przysyłać za pośrednictwem Poczty Konnej, do niedzieli (30.10.) włącznie - gdzieś do godzin popołudniowych/wczesnowieczornych. Pamiętajcie - kto pierwszy, ten lepszy. Listę zakwalifikowanych na listopadową edycję (5 tygodni: 30 października-6 listopada, 7-13, 14-20, 21-27 i 28 listopada-4 grudnia) ogłoszę najpóźniej w niedzielę, chyba że wcześniej otrzymam 5 zgłoszeń. To konkurs nie dla księcia, a dla Was. A skutki udziału w tym konkursie będą samym pożytkiem - i dla Was, i dla Sarmacji.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 113,00 lt
Ten artykuł lubią: Julian Fer at Atera, Irmina de Ruth y Thorn, GdL, Yupeng Beijin-Zhao, Yennefer von Witcher, Cudzoziemiec, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Serdecznie zachęcam, bo lenna to takie małe lokalne Ojczyzny :)
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Trzeba w końcu o lenno poprosić :D.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Również wszystkich gorąco zachęcam do udziału :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Obiecuje sobie nie pierwszy raz że czas najwyższy opisać swoje lenno...ale zawsze znajdę jakieś ALE :)
Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
A ja ciebie mężu wciąż namawiam :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.