Obserwator Sarmacki, Cudzoziemiec, 22.10.2016 r. o 18:49
[v-Mundial Orientyka'16] Znamy wyniki losowania grup!
Seria wydawnicza: Sport

A3H28s9u.png
Obserwator Sarmacki informuje o v-Mundialu w ramach współpracy z drużyną narodową Księstwa Sarmacji. Wszelkie pojawiające się w ramach publikacji informacje powstają bez udziału i współpracy ze strony organizatorów imprezy v-Mundial Orientyka'16. Wszelkie prawa do publikacji i relacji z v-Mundialu Orientyka'16 są zastrzeżone, i bez zgody wydawcy nie zezwala się na ich powielanie i udostępnianie dalej.

W dniu dzisiejszym, w Slawonii, przy stadionie w Njiticy, odbyło się uroczyste losowanie grup v-Mundialu Orientyka'16, który w terminie 29.10-27.11.2016 roku rozgrywany będzie na boiskach Slawonii, Surmenii i Trizondalu. Losowanie poprowadził jeden z działaczy MUP a towarzyszyła mu, piękna asystentka byłego Prezydenta MUP, prosto z starosarmackiej federacji, pani Luna.

VlDO5586.png

Mecze odbywać się będą we wtorki i soboty o godzinie 19:00, a pierwsza kolejka już w dniu 29 października! Oto to na co wszyscy kibice wirtualnego świata czekają. Grupy v-Mundialu Orientyka'16.
Grupa A:

Teutonia
Scholandia
VRP
Wandystan
|
Grupa B:

Brodria
Kugaria
Sarmacja
Trizondal
|
Grupa C:

Abachazja
Bialenia
Hasseland
Surmenia
|
Grupa D:

Baridas
Dreamland
Elderland
Slawonia

Swoje pierwsze mecze, w sobotę 29 października, o godzinie 19:00, sarmackie drużyny rozegrają:
  • w grupie A Teutonia zagra ze Scholandią
  • w grupie B Brodria stanie na przeciw Sarmacji
  • w grupie D Dreamland zmierzy się z Baridasem

Na poprzednim v-Mundialu, który był rozgrywany na boiskach Brodrii, Bialenii, Abachazjii i Hasselandu, nasze drużyny spisały się następująco: Sarmacja zdobyła Mistrzostwo Świata!; Baridas niestety zajął 4 miejsce w grupie; Teutonia zajęła 3 miejsce w grupie; Sclavinia zajęła 5 miejsce w grupie. W nowych rozgrywkach zabraknie drużyny Sclavinii, a pozostałe sarmackie teamy mają wielką szansę na osiągnięcie lepszych wyników niż ostatnio. Do fazy pucharowej przejdą 2 drużyny z każdej grupy.

Życzymy naszym graczom powodzenia!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Kacper Chatliński .
Serduszka
6 400,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Konrad Jakub Arped-Friedman, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Yupeng Beijin-Zhao, Irmina de Ruth y Thorn, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Baszar Svensson at Atera, Laurẽt Gedeon I, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Michaś Elżbieta II, Henryk Leszczyński.
Komentarze
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Cytuję:
W nowych rozgrywkach zabraknie drużyny Sclavinii, a pozostałe sarmackie teamy mają wielką szansę na osiągnięcie lepszych wyników niż ostatnio.
No chyba lepszego wyniku niż mistrzostwo to Sarmacja nie może osiągnąć.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Jak nie? :D Obronić tytuł! :D
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Ps. chciałbym by to Sarmacja zorganizowała kolejny v-Mundial. Chętnych do współpracy zapraszam już teraz do kontaktu. Sam tego nie zrobię, ale jak się zbierzemy w 4-5 osób to możemy się mega dobrze przygotować.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Ekhm, losowanie odbyło się w slawońskiej Njiticy.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Nic mi o tym nie wiadomo :)
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
No to już wiadomo :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No nie wiem. Ogólnie jest mi przykro, jako delegatowi przy MUP, że organizatorzy tak mocno zlali sprawę promocji tej wspaniałej imprezy.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
http://mundial.surmenia.eu/index.php/2016/10/18/mundialowy-terminarz/
Cytuję:
Pierwszym wydarzeniem, połączonym z zarządzeniem V-Mundialu w systemie x11 będzie losowanie grup, które odbędzie się 22 października. Ceremonia losowania odbędzie się w Slawonii, przy stadionie w Njiticy.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
O no widzisz ICF.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Poprawiłem artykuł.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Dziękuję za poprawienie :)
Warto śledzić i czytać stronę, wiele to ułatwi :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Nie. To na organizatorach spoczywa obowiązek promowania imprezy :) Warto więc o to zadbać, nawet poprzedni mundial pod tym względem był znacznie lepszy. A przecież do organizacji mieliśmy wiele uwag.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Ale organizatorzy nie będą za innych czytać podanych informacji :)
Informacje się wysyłają, więc chwilę cierpliwości.

Przyczyny poślizgu ujawnię w pomundialowym raporcie.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Spoko, już nie narzekam ;) Sukcesów. Od strony KS o mundialu będę na pewno pisał na łamach Obserwatora. Warto więc lubić, sercować i komentować :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Nie ma co się droczyć, bo jak widać lekko nie będzie ;)
Odpowiedz Permalink
Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Jaka Orientyka? Oświeceni wyznawcy szwejkizmu zrodzeni, a nie stworzeni z łona Najświętszego Ojca Narodów i Ludów Franza Josefa II jasno określili nazwę Kontynentu Wschodniego:
Cytuję:
"Niechaj Wam wszystkim i każdemu z osobna wiadome będzie, iż ziemia ta, zewsząd morzami oblana zwie się Ostią. Każden kto od nazwy tej odstępować będzie winien zganiony zostać ku przestrodze."

FJ 14,1-9
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.