Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 30.09.2016 r. o 12:39
Lenniku! Ugość nas, proszę!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

S
iódma edycja konkursu "Tydzień z Lennem" już zaraz się zacznie! Zapraszam Was moi Drodzy do zabawy w październiku! Zgłaszać można się do niedzieli 2 października.

B
ardzo serdecznie dziękuję Czcigodnemu Baronowi Heach-Romańskiemu. Mam nadzieję, że to nie koniec tych fantastycznych opowieści z Nordheim, że Księga Reinevara ma kolejne stronice. Bardzo serdecznie dziękuję Diukowi Czuguł-Chanowi, który zechciał nas zabrać do Wilczej Kniei. Chyba wszystkim nam się zrobiło... słodko :) Mam nadzieję, że jeszcze Diuka rozprawy będziemy mogli przeczytać w Tygodniu z lennem. Każdej opowieści wciąż mi mało i mało, mam nadzieję na kontynuację każdej z przedstawionych historii.

M
am też nadzieję, że kolejni Lennicy pójdą w ślad znakomitych Lenniczek i Lenników. Myślę, że ich artykuły pokazują, że może to być świetna zabawa zarówno dla Uczestników, jak i obserwatorów-czytelników. Oczywiście słowa słowami, ale podziękowania będą wymierne!

Z
apraszam oczywiście wszystkich Lenników do kolejnej, PAŹDZIERNIKOWEJ edycji konkursu książęcego “Tydzień z lennem”. Dajcie się poznać od tej strony! Pokażcie innym Sarmatkom i Sarmatom jak wspaniałe jest Wasze Lenno.

D
la przypomnienia: Każdy zakwalifikowany Uczestnik, w wyznaczonym przeze mnie tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) będzie musiał napisać i opublikować na stronie głównej (sarmacja.org) co najmniej 1 artykuł, liczący co najmniej 1 tys. znaków (ze spacjami). Oczywiście artykuły muszą być unikalne w ramach konkursu, co oznacza, że jeśli ktoś będzie brał kolejny raz udział, to artykuły będą musiały się zauważalnie różnić od artykułów, które brały udział poprzednio. Ale “w ramach konkursu”, co oznacza, że każdy może przypomnieć Sarmatkom i Sarmatom swoje artykuły nie biorące udziału w konkursie, zwłaszcza sprzed dzisiejszego dnia; oczywiście pod warunkiem 1 tys. znaków (ze spacjami). Uczestnik musi opublikować co najmniej jeden taki artykuł, a maksymalnie 5 (o tym górnym poziomie poniżej). Za każdy taki artykuł, Uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną. Dzięki porozumieniu z JKW Kanclerzem i szanowną Radą Ministrów, już dzisiaj mogę z całą pewnością ogłosić, że nagroda za jeden artykuł będzie wynosić 3 000 lt. Jednak nagroda dla jednego Uczestnika w danym miesiącu nie będzie wyższa niż 15 000 lt; stąd te max 5 artykułów spełniających warunek ilości znaków. I żeby nikt nie “odfajkował” wszystkiego w jeden dzień - tylko jeden spełniający warunek ilości znaków artykuł z danego dnia będzie nagradzany. Każdy Uczestnik, który opublikuje maksymalną ilość artykułów w danym miesiącu, zostanie nagrodzony złotym medalem Orderu Liry (literatura). Oprócz nagrody gwarantowanej, każdy Uczestnik będzie mógł zdobyć dodatkowe nagrody. Jednak o ile nagrody przewidziane od początku, są przyznawane z racji wzięcia udziału, a konkretniej napisania artykułu/-ów, tak dodatkowe już będą do zdobycia w ramach PLEBISCYTÓW. Raz na kwartał będę przeprowadzał głosowanie na najlepszy, w minionym kwartale, artykuł biorący udział w konkursie. Zwycięzca otrzyma 15 000 lt. Natomiast raz na rok zorganizowany zostanie konkurs na najlepszy CYKL artykułów - zwycięzca otrzyma 45 000 lt. "Cykl", ponieważ tutaj pod uwagę będzie brana twórczość Uczestnika, który napisał w swoim tygodniu co najmniej 2 artykuły biorące udział w konkursie.

S
erdecznie zapraszam Wszystkich do zabawy! Zgłoszenia proszę przysyłać za pośrednictwem Poczty Konnej, do niedzieli (02.10.) włącznie - gdzieś do godzin popołudniowych/wczesnowieczornych. Pamiętajcie - kto pierwszy, ten lepszy. Listę zakwalifikowanych na październik (4 tygodnie: 3-9, 10-16, 17-23, 24-30) ogłoszę najpóźniej w niedzielę, chyba że wcześniej otrzymam 4 zgłoszenia. To konkurs nie dla księcia, a dla Was. A skutki udziału w tym konkursie będą samym pożytkiem - i dla Was, i dla Sarmacji.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Paulus Buddus.
Serduszka
3 856,00 lt
Ten artykuł lubią: Paulus Buddus, Cudzoziemiec, Laurẽt Gedeon I, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Henryk Wespucci, Irmina de Ruth y Thorn, Susanne Delfina Kierkeller.
Komentarze
Henryk Wespucci
Pamiętam jak przed tym konkursem jedno góra dwa lenna aktywnie działały... A teraz istnieją w rzeczywistości, nie tylko na papierku :)
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Hmmm... Chyba pora w końcu jakieś lenno sobie przygruchać. Ale znowu jakie i kiedy się nim zająć?
Odpowiedz Permalink
Susanne Delfina Kierkeller
Nie mogę się już doczekać partycypacji.
*czuje się zmobilizowana do zdobycia lenna*
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Nordheim trochę zwalnia, ale nie znika. Na pewno będzie więcej, na to można, a nawet trzeba, liczyć :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.