Sarmacka myśl inżynieryjna
Seria wydawnicza: Realizacje

Od samego początku powstania lotnictwa Księstwo Sarmacji bardzo ceniło pracę obywateli na rzecz rozwoju technologicznego. W lotnictwie od początku stawiano na sarmacką myśl inżynieryjną, szkolono inżynierów lotniczych którzy w późniejszych latach ciężko pracowali ku chwale ojczyzny. Wielu z nich zginęło w wojennych zawieruchach w samolotach, którzy sami stworzyli broniąc niepodległej ojczyzny.

Nie inaczej jest dzisiaj, Narodowy Zarząd Lotnictwa Cywilnego i Wojskowego skupia oraz szkoli najlepszych inżynierów w mikroświecie. Inżynierowie ci pracują nad bezpieczeństwem lotnictwa oraz tworzeniem nowych technologii czy systemów, a biura konstrukcyjne tworzą nowe modele samolotów i realizują wprowadzanie nowoczesnych technologii lotniczych.Dziś inżynierowie pracując nad problemem bezpieczeństwa samolotów cywilnych w przestrzeni utworzyli oświetlenie nazwy oraz barw sarmackich wykorzystując do tego celu samolot książęcy. Prace trwały od tygodnia, zdecydowano, że malowanie zostanie zastąpione wbudowanym w kadłub przezroczystym materiałem nie zmniejszającym wytrzymałości kadłuba. Element na którym namalowano godło Księstwa i podświetlany diodami LED prezentuje się efektywnie w nocy, inżynierowie wierzą również że przyczyni się to do poprawy widoczności i bezpieczeństwa w przestworzach.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 497,00 lt
Ten artykuł lubią: Irmina de Ruth y Thorn, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Baszar Svensson at Atera, Laurẽt Gedeon I, Yennefer von Witcher, Henryk Wespucci.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
Słyszałem, że są już Tupolewy. Czy będą także Jaki autorstwa sarmackich mistrzów techniki? :)
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Tupolewy są dla biedoty i hołoty. Elita lata 747-406 oraz 787-800, ale żeby nie było to mi osobiście lepiej lata się Tupolewem aniżeli Boeingiem. Ale wszystko zależy od umiejętności pilotażu a jeśli są tacy piloci jak sarmaccy, którzy to ćwiczą sztukę pilotażu codziennie to polecą z wami bezpiecznie i na drzwiach od łazienki.
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Spokojnie jestem inżynierem 80 lvl, zaraz rzucę bufy. GJ!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
No no widać jak dobrze to się rozwija. Pełna profesja i zaangażowanie; zawsze daje takie efekty :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.