Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 11.09.2016 r. o 20:47
Tydzień z Lennem - zapisy na edycję wrześniową zamknięte!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

N
o to zamykamy do wrześniowej edycji Tygodnia z LenneM! Do wcześniej wyłonionych dwóch Uczestników - Czcigodnego Barona Rolanda Heach-Romańskiego oraz Jaśnie Wielmożnego Markiza Fryderyka von Hohenzollerna, dołączyli Jaśnie Oświecony Diuk Krzysztof Czuguł-Chan i Jaśnie Wielmożna Markiza* Rihanna Aureliuš-Sedrovski .

W
tym tygodniu na scenie narracyjnej pięknie gra debiutant - Baron Heach-Romański z lennem Nordheim. W najbliższym tygodniu (12-18 września) na scenę ponownie wkroczy Markiz von Hohenzollern ze swoim lennem Zollern. Diuk Czuguł-Chan ponownie zabierze nas do Wilczej Kniei (w dniach 19-25 września). I wreszcie Markiza* Aureliuš-Sedrovski ponownie opisze nam Sedr w ostatnim tygodniu czerwcowej edycji (26 września - 2 października).

C
ieszę się bardzo, że ponownie wszystkie tygodnie miesiąca są zajęte. Mam nadzieję, że tak już będzie zawsze, a na dodatek - w kolejnych miesiącach będzie się zgłaszać coraz więcej nowych Uczestników. Niezmiennie gorąco zachęcam! Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł (czyli już niedługo pierwszy) - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się pod koniec września na edycję październikową.

* już "za chwilę" JO Diuczessa :)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 216,00 lt
Ten artykuł lubią: Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Paulus Buddus, Yennefer von Witcher, Fryderyk von Hohenzollern.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.