Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 01.09.2016 r. o 11:37
Tydzień z Lennem - edycja wrześniowa powoli się rozpoczyna! Jeszcze są miejsca!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

P
owoli rozpoczynamy szósty miesiąc narracji lennej! Jako, że zgłoszenia przyjmuję tym razem na raty, to na chwilę obecną mamy dwóch Uczestników. Na pozostałych czekam jeszcze do niedzieli 11.09. - gdzieś do godzin popołudniowych/wczesnowieczornych. Zgłosili się do tej pory Czcigodny Baron Roland Heach-Romański oraz Jaśnie Wielmożny Markiz Fryderyk von Hohenzollern.

W
najbliższym tygodniu (5-11 września), na scenę narracyjną wkroczy debiutant - Baron Heach-Romański z lennem Nordheim. W drugim tygodniu (12-18 września) ponownie wkroczy Markiz von Hohenzollern ze swoim lennem Zollern.

Z
ostały jeszcze dwa miejsca, ale to w zasadzie zgodnie z planem. Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł (czyli już niedługo pierwszy) - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

Zgłoszenia na pozostałe dwa tygodnie trwają

do niedzieli 11 września.

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się pod koniec września na edycję październikową.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 531,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Yennefer von Witcher, Fryderyk von Hohenzollern, Laurẽt Gedeon I, Henryk Wespucci, Baszar Svensson at Atera, Paulus Buddus, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.