Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 28.08.2016 r. o 23:25
Lenniku! Oprowadź nas po swojej ziemi!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

T
o już szósta edycja konkursu "Tydzień z Lennem" się zbliża! Ponownie wakacje pozytywnie wpłynęły na aktywność Uczestników, którzy pięknie opisali nam swoje majątki ziemskie. Zapraszam Was moi Drodzy do zabawy we wrześniu! Tym razem jednak, ze względu na realne plany, zgłaszać się będzie można w dwóch turach: 1) do najbliższej środy (31.08.) do godziny 15:00 oraz 2) do niedzieli 11.09. - gdzieś do godzin popołudniowych/wczesnowieczornych.

B
ardzo serdecznie dziękuję debiutantowi - Hrabiemu von Hohenzollern, który w pierwszym tygodniu ugościł nas w swoim lennie. Mam nadzieję, że jeszcze będzie nam dane poznać historię familii Hohenzollernów i ujrzeć kolejne wspaniałe grafiki. Bardzo serdecznie dziękuję Baronowi von Schwarz-Saryoni, który rozłożył nas na łopatki swoimi artykułami i otoczką wokół nich. Niesamowity poczet władców, który wciąż czeka na poznanie i zawiera potencjał chyba na kilka lat Tygodnia z Lennem, ale nie tylko historią nas uraczył Baron - niesamowicie wygląda Baronia i jej okolice, piękne zdjęcia, oczywiście żywię nadzieję na ciąg dalszy. Bardzo serdecznie dziękuję Wicehrabia von Thorn za niesamowitą opowieść. Niby tylko jedno miejsce opisane, a jaka ciekawa przygoda - mam nadzieję, że Wicehrabia nie każe nam długo czekać na ciąg dalszy. Bardzo serdecznie dziękuję Diukowi Czuguł-Chanowi, który zechciał nas zabrać do Wilczej Kniei. Chyba wszyscy zapragnęli po tej lekturze posmakować piwa z Wilczej Kniei, a i sama opowieść o jego powstawaniu pięknie opisana, dlatego mam nadzieję, że jeszcze Diuka rozprawy będziemy mogli przeczytać w Tygodniu z lennem.

M
am też nadzieję, że kolejni Lennicy pójdą w ślad znakomitych Lenniczek i Lenników. Myślę, że ich artykuły pokazują, że może to być świetna zabawa zarówno dla Uczestników, jak i obserwatorów-czytelników. Oczywiście słowa słowami, ale podziękowania będą wymierne!

Z
apraszam oczywiście wszystkich Lenników do kolejnej, WRZEŚNIOWEJ edycji konkursu książęcego “Tydzień z lennem”. Dajcie się poznać od tej strony! Pokażcie innym Sarmatkom i Sarmatom jak wspaniałe jest Wasze Lenno.

D
la przypomnienia: Każdy zakwalifikowany Uczestnik, w wyznaczonym przeze mnie tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) będzie musiał napisać i opublikować na stronie głównej (sarmacja.org) co najmniej 1 artykuł, liczący co najmniej 1 tys. znaków (ze spacjami). Oczywiście artykuły muszą być unikalne w ramach konkursu, co oznacza, że jeśli ktoś będzie brał kolejny raz udział, to artykuły będą musiały się zauważalnie różnić od artykułów, które brały udział poprzednio. Ale “w ramach konkursu”, co oznacza, że każdy może przypomnieć Sarmatkom i Sarmatom swoje artykuły nie biorące udziału w konkursie, zwłaszcza sprzed dzisiejszego dnia; oczywiście pod warunkiem 1 tys. znaków (ze spacjami). Uczestnik musi opublikować co najmniej jeden taki artykuł, a maksymalnie 5 (o tym górnym poziomie poniżej). Za każdy taki artykuł, Uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną. Dzięki porozumieniu z JKW Kanclerzem i szanowną Radą Ministrów, już dzisiaj mogę z całą pewnością ogłosić, że nagroda za jeden artykuł będzie wynosić 3 000 lt. Jednak nagroda dla jednego Uczestnika w danym miesiącu nie będzie wyższa niż 15 000 lt; stąd te max 5 artykułów spełniających warunek ilości znaków. I żeby nikt nie “odfajkował” wszystkiego w jeden dzień - tylko jeden spełniający warunek ilości znaków artykuł z danego dnia będzie nagradzany. Każdy Uczestnik, który opublikuje maksymalną ilość artykułów w danym miesiącu, zostanie nagrodzony złotym medalem Orderu Liry (literatura). Oprócz nagrody gwarantowanej, każdy Uczestnik będzie mógł zdobyć dodatkowe nagrody. Jednak o ile nagrody przewidziane od początku, są przyznawane z racji wzięcia udziału, a konkretniej napisania artykułu/-ów, tak dodatkowe już będą do zdobycia w ramach PLEBISCYTÓW. Raz na kwartał będę przeprowadzał głosowanie na najlepszy, w minionym kwartale, artykuł biorący udział w konkursie. Zwycięzca otrzyma 15 000 lt. Natomiast raz na rok zorganizowany zostanie konkurs na najlepszy CYKL artykułów - zwycięzca otrzyma 45 000 lt. "Cykl", ponieważ tutaj pod uwagę będzie brana twórczość Uczestnika, który napisał w swoim tygodniu co najmniej 2 artykuły biorące udział w konkursie.

S
erdecznie zapraszam Wszystkich do zabawy! Zgłoszenia proszę przysyłać za pośrednictwem Poczty Konnej, w dwóch turach: 1) do najbliższej środy (31.08.) do godziny 15:00 oraz 2) do niedzieli 11.09. - gdzieś do godzin popołudniowych/wczesnowieczornych. No chyba, że w pierwszej turze otrzymam wystarczającą liczbę zgłoszeń, co też ogłoszę. Pamiętajcie - kto pierwszy, ten lepszy. Listę zakwalifikowanych na wrzesień (4 tygodni: 5-11, 12-18, 19-25, 26-2 października) ogłoszę w najbliższą środę (mam nadzieję przynajmniej na pierwszy tydzień), a najpóźniej w niedzielę 11.09. Pamiętajcie proszę również, że to konkurs nie dla księcia, a dla Was. A skutki udziału w tym konkursie będą samym pożytkiem - i dla Was, i dla Sarmacji.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Yennefer von Witcher, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni.
Serduszka
5 183,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Roland Heach-Romański, Marcin Stranczyk, Ignacy Urban de Ruth, Fryderyk von Hohenzollern, Cudzoziemiec, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Paulus Buddus, David de Hoenhaim, Henryk Wespucci.
Komentarze
Fryderyk von Hohenzollern
Wasza Książęca Wysokość, Markizowi von Hohenzollern :P Ja również dziękuje za zaszczyt brania udziału w jakże zacnej inicjatywie:)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Wspaniała inicjatywa! Oby trwała jak najdłużej :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.