Od Redaktora Naczelnego słów kilka...
Seria wydawnicza: Informacje od redakcji

ZJ11mz6Y.png

Szanowni Czytelnicy!

Pewnie część z Was już wie, a jeśli nie to za chwilę się dowie, że Gazeta Teutońska zyskała nowego Redaktora Naczelnego po odejściu nieocenionego diuka Vladimira. Jego zapał i wyobraźnia nie raz doprowadzały Was do śmiechu czy nawet zadumy. Jego praca na rzecz teutońskiej prasy jest godna nie jednej pochwały. Dlatego też chciałbym Ci, Vladimirze, serdecznie podziękować za wzorcowe wykonywanie obowiązków Redaktora Naczelnego i życzyć dalszych sukcesów na polu dziennikarstwa. Alles Gute!

To tak słowem wstępu. Przejdźmy teraz jednak do meritum. Otóż pragnę wszystkich serdecznie powitać jako nowy Redaktor Naczelny tego zacnego pisemka. Dzięki pomocy wyżej wymienionego diuka udało mi się przebrnąć przez tajniki tego fachu i myślę, że nie zawiodę Was w trakcie pełnienia swoich obowiązków. Ponadto chciałbym także zachęcić wszystkich mieszkańców Królestwa Teutonii aby korzystali z niebiańskiego daru jakim jest panel redaktorski i publikowali własne artykuły na łamach Gazety Teutońskiej. Prasa nie gryzie kochani, a każda praca zostaje doceniona. Jeśli jednak te słowa do Was nie przemawiają to może świadomość, że poprzez mnogość zacnych artykułów "dokopiecie nowemu" zmotywuje Wasze pióra do pisania. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że co jakiś czas również zamieszczę jakiś artykuł, najpewniej związany z historią, aby nie być tylko szarym redaktorkiem zakopanym w najgłębszych czeluściach swojego gabinetu. Proszę również o wytykanie mi ewentualnych błędów, gdybym takowe popełnił. To z pewnością pomoże mi lepiej sprawować swoją funkcję.

A zatem to tyle. Czytajcie naszą gazetę i piszcie!

Viele Grüße!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vladimir ik Lihtenštán.
Serduszka
4 545,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir ik Lihtenštán, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Albert Felimi-Liderski, Andrzej Fryderyk, Wojciech Hergemon, Laurẽt Gedeon I, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Vielen Dank! Aż się rumienię pod naporem tylu komplementów! Życzę sukcesów na nowym stanowisku. W razie pytań, proszę pisać od mnie. :)
Odpowiedz Permalink
Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Te komplementy są jak najbardziej zasłużone. Wszak dobrych artykułów Pana autorstwa jest od groma w GT. :)
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Jakbym był młodszy to pewnie dałbym się nawet namówić, żeby publikowac w ramach GT ;).
Odpowiedz Permalink
Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Młodość to stan umysłu Herr Hergemon. :D
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Pan Hergemon, nie oszukujmy się, woli pisać tylko o szpilkach i cyckach. :D
Odpowiedz Permalink
Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Aaa, pamiętam te artykuły. Przez te zdjęcia, aż kusiło żeby przeczytać co autor tam naskrobał.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Powodzenia oraz wielu sukcesów ;)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Powodzenia na nowej drodze v-życia ;)
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Pan Lihtenštán, nie oszukujmy się, woli czytać o szpilkach, cyckach, dupeczkach, rozpalonych udach (jak większość sarmackich czytelników). :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.