Znaczek "Baronia Lantshaven" - KONKURS

Już tylko kilka godzin pozostało do rozpoczęcia kolejnego "Tygodnia z Lennem" z udziałem Baronii Lantshaven. Pierwszy artykuł pojawi się już kilka minut po północy!
Natomiast dziś o godz. 20 odbyła się emisja znaczków "Baronia Lantshaven", których w kasach Poczty Baridajskiej pojawiło się tylko 20 sztuk. Wiem, że znaczków było mało i rozeszły się jak świeże bułeczki, dlatego dla tych osób, którym znaczka zdobyć się nie udało, a bardzo chciałyby go mieć w swojej kolekcji, kieruję pewną propozycję konkursową. Oto ona:
baronialantshaven.png
W dniach 8.08-14.08 w ramach TzL ukaże się seria artykułów dotyczących Baronii. Znaczek "Baronia Lantshaven" otrzyma osoba, która zostawi najwięcej dotacji i serc pod moimi artykułami. Liczba dotacji i serc będzie sumowana. W przypadku remisu zdecydują też komentarze. Jeśli i one nie rozstrzygną sprawy, znaczek otrzyma ta osoba, która ma w Sarmacji dłuższy staż. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 sierpnia o godz. 22.
Dodatkowo dorzucę do znaczka tantiemę z tego i ostatniego artykułu z nadchodzącego TzL! Także czytajcie artykuły, zostawiajcie serduszka i podzielcie się w komentarzach swoimi opiniami. Chętnie dowiedziałbym się czego czytelnicy oczekują od narracji lennej i jakiego rodzaju artykułów brakuje.

Pozdrawiam!
Serduszka
6 239,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Fryderyk von Hohenzollern, Yennefer von Witcher, Andrzej Fryderyk, Michał Pséftis, Vladimir ik Lihtenštán, Irmina de Ruth y Thorn, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Cudzoziemiec
Fajny bardzo konkurs :) Brawo!
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
I oczywiście serca oraz dotacje z tego artykułu nie liczą się w konkursie, ponieważ nie jest to publikacja związana z TzL :)
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Mega mi się ten pomysł podoba! Sądzę że teraz podbije się nieźle aktywność :D
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Mistrz zła. :x
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Dobry palan, biznes jest biznes xd
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Janusz biznesu :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Spryciarz ;-)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Reklama dźwignią handlu ;) Skradłeś moje serce swoimi artykułami o lennie Lantshaven!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.