Park Stołeczny, Młynek Kawowy, 27.07.2016 r. o 20:02
Możesz uratować Sarmację

O B Y W A T E L U !

Chcesz ospałych sądów? Niesprawiedliwych wyroków? Chcesz, by asesorowie, którzy decydują o Twojej wolności, brani byli z łapanki? Chcesz czekać miesiącami na wyrok, który będzie zawierał oczywiste błędy? Chcesz nadmiernych regulacji? Deptania konstytucyjnej zasady wolności? Chcesz, by prawo przestało stać po Twojej stronie?

Jeśli tak, to w referendum głosuj za przyjęciem nowych przepisów o Trybunale Koronnym!

W piątek i sobotę zadecydujemy o losie kodeksu postępowania sądowego. Posłowie, nie bacząc na rozum i godność człowieka, już go przyjęli. Nasza jedyna nadzieja na zablokowanie tych zmian to referendum zarządzone przez Jego Książęcą Mość. Możemy odrzucić przepisy wprowadzające nowy kodeks, a wtedy nie wejdzie on w życie.

Jeśli jednak zdarzy się przeciwnie, możesz pożegnać się ze sprawiedliwością na bardzo długi czas. Nikt nie rozpatrzy Twojej sprawy, gdy będziesz potrzebował(a) ochrony przed agresją albo zadośćuczynienia. Nikt nie powstrzyma władz państwowych przed zamachem na Twoją wolność i własność.

Nowy kodeks oznacza katastrofę dla sarmackiego sądownictwa. Na Forum Centralnym przeczytasz o nim więcej. Kodeks postępowania sądowego to dla Sarmacji:

PARALIŻ SĄDÓW
RZĄDY KLIKI PRAWNIKÓW
KONIEC SPRAWIEDLIWOŚCI DLA MAS


Sarmato, z tych, a także innych powodów, pamiętaj: bierz przykład z gigantów ruchu kontrrewolucyjnego!

W1RVasB5.jpg

Wyraź swoje poparcie! Zaangażuj się w kampanię, która ocali Księstwo Sarmacji. Napisz do komitetu Referendalnej Akcji Dla Ocalenia Maluczkich (RADOM).
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: GdL.
Serduszka
2 758,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Fryderyk von Hohenzollern, GdL, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
GdL
Praca u podstaw każdego z nas! To może uratować i zapewnić pewny byt Księstwu Sarmacji. Tego sobie i wam życzę. NTOK!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.