Imbryk Ambasadorów, Laurẽt Gedeon I, 19.07.2016 r. o 18:54
Już wkrótce koronacja w Królestwie Agurii

8RWpIBxT.jpg

Jys16K6k.png
W dniu 17 lipca 2016 roku w Królestwie Agurii opublikowany został Komunikat Dworu Królewskiego, w którym JKM Piotr Konstanty Petrowicz poinformował o swej abdykacji i przekazaniu korony swemu synowi JKW Aleksandrowi Petrowiczowi Catalanowi.

Y3j42cJc.png
W dniu 19 lipca 2016 roku w Królestwie Agurii wydany został kolejny Komunikat Dworu Królewskiego, w którym zamieszczona została informacja, iż koronacja Aleksandra Petrowiczowa Catalana, który obrał imię Aleksandra II odbędzie się 21 lipca.

ZbiqR081.png

W dniu 30 czerwca 2016 roku za pośrednictwem ambasady w Królestwie Agurii oraz w trosce o utrzymanie dobrych stosunków dyplomatycznych poinformowałem władze Agurii o publikacji swojego artykułu o Królestwie Agurii. JKW Gryhory Piotr Petrowicz Catalan Kanclerz Królestwa Agurii gratulując mi udanego artykułu wyraził swe zadowolenie z faktu, iż Aguria będzie bardziej rozpoznawalna oraz częściej odwiedzana przez Sarmatów.

Kontynuując swą misję w dniu 2 lipca 2016 roku poinformowałem władze Królestwa Agurii o powołaniu nowego rządu w Księstwie Sarmacji.

Przeglądając strony Królestwa Agurii zauważyłem, że Aguriia od lutego br. na swej obecnej stronie systematycznie prowadzi „Ranking aktywności państw wirtualnych”. W rankingach na pierwszych miejscach aktywności prowadzi Księstwo Sarmacji, które chwilami oddaje pozycję lidera Republice Bialeńskiej.
Co ciekawe w rankingu na bieżąco aktualizowane są państwa wymarłe oraz państwa upadłe. W ostatnim wydaniu rankingu Księstwo Sarmacji na pierwszym miejscu z liczbą 4005 postów zamieszczonych w czerwcu.Kolejne miejsca w rankingu znajdziecie w serwisie Księstwa Agurii.

Dodatkowo zapraszam do zwiedzenia Muzeum Nunizmatycznego w Czerniowie, które znajduje się w Księstwie Czarnogory. W muzeum znajdziecie kolekcję starych monet wraz z ciekawymi opisami. Serdecznie zapraszam.

Natomiast w Księstwie Rumii polecam do zwiedzenia Ogród Ornitologiczny w Worchocku "Ptaszarnia". Znajdziecie w nim wiele ciekawych fotografii wraz z opisami plaków.


(-) Laurencjusz hr. MaHi at Atera,
Ambasador
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
5 278,00 lt
Ten artykuł lubią: Baszar Svensson at Atera, Siergiusz Asketil, Adi Alatristé, Irmina de Ruth y Thorn, Henryk Leszczyński, Tomasz Mancini, Julian Fer at Atera, Gustaw Witkowski, Michał Pséftis, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Ciekawe królestwo. Mam nadzieję, na barwną koronację ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Postaram się jutro obserwować przebieg wydarzeń. Nowemu suwerenowi - gratulacje i szczere życzenia powodzenia przy realizacji planów!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
No no ładnie się widać zapowiada, koronacja uroczystości itp. To jest to co znacznie przyciąga i rozpala wyobraźnie nie jednej osoby :D
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.